به گزارش راسان نیوز؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام حضرت حجت الاسلام و المسلمین لطفی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ایلام اظهار داشتند : دولت تدبیر و امید با شعار امید در انتخابات پیروز شدند و مقصود آنان از امید گشایش رونق اقتصادی و بهبودی وضع معیشتی بعد […]

download-(3)

به گزارش راسان نیوز؛ نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام حضرت حجت الاسلام و المسلمین لطفی در خطبه های نماز جمعه این هفته شهر ایلام اظهار داشتند : دولت تدبیر و امید با شعار امید در انتخابات پیروز شدند و مقصود آنان از امید گشایش رونق اقتصادی و بهبودی وضع معیشتی بعد از توافق هسته ایی بود و شعار دولت هم از آغاز مذاکرات و اجرائی شدن برجام را یک معادله برد – برد می دانستند .

اساسا منظور معامله برد – برد با طرف های غربی بویژه آمریکا لغو همه تحریم های ظالمانه و احقاق حقوق ملت بزرگ ایران است متاسفانه با اجرای برجام و پایبندی نظام اسلامی به تعهدات خود حتی فراتر از تعهدات متاسفانه بد عهدی ها و رفتار زشت امریکائیها و خلف وعده آنها نه تنها بردی برای ملت ایران نداشت بلکه باخت بسیار سنگین برای ایران و پیروزی بسیار بزرگ برای آمریکائیها رقم خورد.

اما برد رژیم آمریکا متوقف کردن فعالیت های هسته ایی و حفظ ساختار تحریم ها و اعمال تحریم های جدید و گستاخی و بی شرمی و زور گوئی مقامات امریکائی نسبت به ملت ایران و صدها مورد دیگر دست اورد برجام است. متاسفانه برخی با نادیده گرفتن واقعیات میدانی نمی خواهند بپذیرند که توافق هسته ایی هیچکدام از خواسته های بحق ملت و مطالبات رهبری تحقق پیدا نکرد و حتی برخی از مقامات می گویند وقتیکه تحریم ها علیه ایران رفع نشده چرا ایران به برجام پایبند باقی مانده است؟

بالاخره منظور و هدف آمریکائیها از برد دربرجام تغییر رفتار ایران مبنی بر به رسمیت شناختن رژیم صهیونیستی و عدم حمایت از جریان مقاومت و برچیده شدن فعالیت های دفاعی بویژه رزمایش موشکی و در نهایت سقوط نظام اسلامی است. البته آمریکائیها اذعان داشتند رویای تغییر رفتار ایران بر اساس خواسته های انان تعبیر نخواهد شد و رهبری و ملت شجاع و با بصیرت ایران اجازه نفوذ فرهنگی ، سیاسی ، امنیتی و اقتصادی است ، نخواد داد. در این نبرد بزرگ اقتصادی و سیاسی پیروزی نهائی از آن ملت ایران است .

خبر در حال تکمیل شدن است