به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ حجت‌الاسلام  اله نور کریمی تبار،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام  در خطبه های نمازجمعه این هفته ایلام گفت: مهمترین ماموریت سربازان گمنام امام (عج) ایجاد امنیت پایدار در نظام است و مبارزه با  مفاسد اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ازجمله رسالت های مهم آنان است. وی […]

به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ حجت‌الاسلام  اله نور کریمی تبار،نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه شهر ایلام  در خطبه های نمازجمعه این هفته ایلام گفت: مهمترین ماموریت سربازان گمنام امام (عج) ایجاد امنیت پایدار در نظام است و مبارزه با  مفاسد اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ازجمله رسالت های مهم آنان است.
وی افزود: تحریم آمریکا سبب شد که کمک های بشر دوستانه جهان به مناطق سیل زده ارسال نشود و این موضوع خشم ملت ایران  و نفرت به استکبار جهانی را چند برابر کرده است
امام حمعه ایلام ادامه داد:  اقدام غیرقانونی و ابلهانه آمریکا نسبت به تحریم سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نشان می دهد آنها هیچ وقت به عمق عظمت این نهاد انقلابی پی نبردند و پی نخواهند برد.
وی اضافه کرد: بعضی از لباس ها نماد مخالفین اسلام است، بنابراین پوشیدن آن در بین مردم بخصوص جوانان جایز و  زیبنده نیست و ترویج آن جز منکراتی است که باید پیشگیری شود.
وی اضافه کرد: رعایت آراستگی ظاهری جز الزامات است اما پوشش نامناسب در شأن مسلمان نیست، از نظر اسلامی انسان در جامعه  باید لباسی را انتخاب کند که سبب انگشت نما شدن نشود.
نماینده ولی فقیه در استان بیان داشت: پیروزی مستضعفین بر استکبار جهانی از سنت های الهی است که  در زمان ظهور امام (عج) محقق خواهد شد .
وی ادامه داد:غیبت امام زمان (عج) به واسطه گناه انسان ها است  و تا زمانی که جامعه انسانی این شایستگی را پیدا کند  زمینه ظهور فراهم نخواهد شد.
قاسم سلیمانی دستکی، استاندار ایلام نیز گفت: مجموعه خادمان نظام،  در وزارت اطلاعات به عنوان سربازان امام زمان (عج)  محسوب شد، با آنکه  امام بزرگوار  در غیبت است  اما آثار برکات وجود ایشان در سراسر جهان جاری است، بنابراین اگر ملت  امید به ظهور نداشته باشند نمی توانیم  زندگی  با  سعادتی داشته باشد.
وی افزود:  تمام تلاش ها و مجاهدت ها سربازان گمنام در سایه آقا امام زمان است، و این افراد با ورود به امنیت و مسائلی مختلف جامعه در  سلامت اقتصادی نقش مهمی ایفا می کنند.
استاندار ایلام ادامه داد: با وجود تمامی  دشمنان ایران در منطقه و جهان، امنیت بی نظیری در  کشور  بر قرار است و این موضوع مهم  را مدیون  وزارت اطلاعات هستیم.
وی بیان داشت: وظیفه سربازان گمنام  پیشگیری مسوولان  از وسوسه و دوری از فساد است و در این راستا همواره از حق و حقوق مردم در جامعه حمایت خواهند کرد.
وی یادآور شد: ارتش در کنار سایر نهادهای نظامی اعم از مرزبانی، نیروی انتظامی و سپاه قدرتی قوی ایران  در جهان و منطقه را به وجود آورده و این موضوع سبب شده  کمتر حاکم ظالم استعمارگری  فکر حمله به ایران را داشته باشند .
وی ادامه داد: اخیر استعمار و استکبار به رهبری آمریکا حرکت غلطی را شروع کرده  و سپاه  پاسداران که حافظ ملت و مستضعفین است را در لیست تروریستی قراداد  با توجه به  جنایات آمریکا در سراسر دنیا  این موضع ابلهانه  محسوب و منجر به شکست خواهد شد.