ایلام، راسان خبر_ کارشناس مسئول امور مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام از موکول شدن انتخابات ششمین دوره هیئت‌مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان به بهمن‌ماه خبر داد.

۲۹۱۸۹

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری راسان خبر؛ «یونس قیطانی»  اظهار کرد: بر اساس برنامه‌ی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و خانه مطبوعات استان قرار بود انتخابات ششمین دوره هیئت‌مدیره و بازرسان خانه مطبوعات استان دوشنبه ۲۲ آذر ۱۳۹۵ برگزار شود که بر اساس تصمیم جدید معاونت امور مطبوعاتی و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به دلیل ضرورت برگزاری همزمان انتخابات در سراسر استان‌های کشور این انتخابات به بهمن‌ماه موکول شد.

وی با بیان اینکه بر اساس تصمیم وزارت‌خانه  اساسنامه‌ی جدید خانه‌های مطبوعات به‌زودی ابلاغ خواهد شد، تصریح کرد: مقرر شده  این انتخابات به‌صورت همزمان در سراسر کشور و روز مشخصی از بهمن‌ماه ۱۳۹۵ برگزار شود.

کارشناس مسئول امور مطبوعات و تبلیغات اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی ایلام گفت:هیئت‌مدیره‌ی خانه‌ی مطبوعات ایلام  دارای دو نماینده در بخش مدیران مسئول،  سه نماینده در بخش روزنامه‌نگاران نشریات محلی، یک نماینده در بخش سرپرستی نشریه‌های سراسری و یک نماینده در بخش خبرگزاری‌ها و سایت‌های خبری است و همزمان با انتخابات هیئت مدیره دو بازرس هم  انتخاب خواهند شد.