ایلام، راسان خبر_ درراستای انعقاد تفاهم نامه های همکاری و انجام خدمات نیابتی با ادارات دولتی،سازمانها و شرکت های خصوصی نشست مشترک سرپرست پست استان با مدیران شرکت بادران عرضه و تولید کننده لوازم بهداشتی و پوشاک برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر به نقل از  روابط عمومی اداره کل پست استان، روز جاری بیست و هفتم شهریورماه نشست مشترکی با حضور گله داری سرپرست پست استان و روشن و موسوی مدیران شرکت بادران در زمینه تعاملات فی مابین درحوزه تجارت الکترونیک در محل دفتر مدیریت پست استان برگزار شد.

سرپرست پست استان در این نشست با اشاره به اهمیت بحث تجارت الکترونیک در شبکه پستی کشور جهت تسهیل در انجام خرید و فروش اقلام و کالاهای تجاری و غیر تجاری مشتریان در داخل و خارج کشور این سرویس نوین را یکی از مهمترین وحساسترین سرویس های رایج پستی در سطح شبکه عنوان کرد و افزود:بر اساس مواد مندرج در اساسنامه جدید شرکت ملی پست این شبکه به عنوان متولی حوزه تجارت الکترونیک در زمینه های نظارت، مبادلات مالی و اجرا معرفی شده است.

سرپرست پست استان نیز در تایید مطالب اخیر مهندس مهری مدیرعامل شرکت ملی پست در خصوص حوزه تجارت الکترونیک و تاثیر مهم آن در سطح شبکه پستی مطالبی را عنوان کرد و افزود: باید با نگاهی جدی و تلاشی مضاعف از ظرفیت های در نظر گرفته شده استفاده نموده  و با توسعه زیرساخت های موجود بتوانیم در عرصه رقابت، با دیگر رقبای جدی در سطح جامعه حضور فعال و کارآمدی را داشته باشیم.

گله داری ادامه داد: سرعت سیر بالا و انجام تبادلات مالی، انعطاف پذیری و انطباق با نیازهای مشتریان، ایجاد زیرساخت های مناسب، کاهش قیمت تمام شده از مهمترین اهداف لازم درزمینه تجارت الکترونیک و انعقاد تفاهم نامه کاری با شرکت های تجاری در این زمینه است.

سرپرست پست استان بازمهندسی کردن فرایندها با رویکرد تجاری سازی در پست را امری مهم برشمرد و افزود: زیرساخت های کیفی لازم برای انجام این مهم نظیر طراحی بسته های قبول، رهسپاری ، توزیع ، تجزیه و مبادلات فراهم گردیده و همچنین می بایست از توان و ظرفیت شرکت های دانش بنیان در این زمینه نیز استفاده شود.

درادامه روشن مدیر شرکت بادران نیز فرهنگ سازی این مقوله در جهت جلب اعتماد مشتریان توسط پست به عنوان امین ترین سازمان ارائه دهنده خدمات درجامعه را امری مهم و ضروری برشمرد و افزود:خدمات ارزنده وقابل توجه شرکت پست در جامعه بر کسی پوشیده نیست و برای ما نیز بعنوان تولید کنندگان کالا و خدمات تجاری در جامعه باعث خرسندی است که تعاملات کاری خود را بیش از پیش با همکاران این مجموعه بسط و گسترش دهیم.

ایشان سپس رضایتمندی حداکثری مردم و استفاده کنندگان از سرویس خرید و فروش اینترنتی(تجارت الکترونیک)در جامعه را بسیار مهم و حائز اهمیت دانست د و افزود:انتظار میرود با جدیت،تلاش مضاعف و پشتکار بی بدیل تلاشگران پستی در جامعه بتوانیم این مهم را به نحو مطلوب و شایسته به سر منزل مقصود برسانیم.