به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ایلام گت: اولین پروانه فعالیت “افتا” در استان صادر و به شرکت نوژان ارتباط ایلام اعطا گردید. عباس بیرامی افزود: پروانه های فوق مطابق چهارچوب های تعریف شده توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران و مرکز مدیریت راهبردی افتای کشور صادر می شود […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ایلام گت: اولین پروانه فعالیت “افتا” در استان صادر و به شرکت نوژان ارتباط ایلام اعطا گردید.

عباس بیرامی افزود: پروانه های فوق مطابق چهارچوب های تعریف شده توسط سازمان فناوری اطلاعات ایران و مرکز مدیریت راهبردی افتای کشور صادر می شود و شرکت های دارای پروانه افتا مجاز به ارائه خدمات مرتبط به دستگاهای اجرایی استان هست.

وی یادآور شد: توجه به حفظ و نگهداری  و امنیت داده ها موضوعی دایمی است که با همکاری همه بخش های فعال حوزه فناوری اطلاعات و مشارکت مؤثرتر بخش خصوصی می توانیم شاهد تحول مناسب در این حوزه باشیم.

مدیرکل ارتباطات وفناوری اطلاعات استان ایلام اظهار داشت: با توسعه شبکه‌های ارتباطات و فناوری اطلاعات، یکی از موضوعات اصلی مطرح از سوی کارشناسان و متخصصان، تأمین امنیت ICT است تا سرویس و محتوایی که ارائه می شود، سالم و بدون نقص به کاربران عرضه شود.

کد خبر/۴۹۱۶۵