به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”رضا همتی زاده ” در مراسم تجلیل از موتورسواران قانومند روستای گنبد پیرمحمد شهرستا ملکشاهی اظهار داشت: موتورسیکلت سواران از آسیب پذیرترین کاربران چرخه حمل و نقل محسوب می شوند. وی با تأکید بر لزوم ایمن سازی تردد موتورسیکلت سواران گفت: علت بیشتر […]

 به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سرهنگ”رضا همتی زاده ” در مراسم تجلیل از موتورسواران قانومند روستای گنبد پیرمحمد شهرستا ملکشاهی اظهار داشت: موتورسیکلت سواران از آسیب پذیرترین کاربران چرخه حمل و نقل محسوب می شوند.

وی با تأکید بر لزوم ایمن سازی تردد موتورسیکلت سواران گفت: علت بیشتر تلفات منجر به مرگ در این کاربران حمل و نقل در سال گذشته ناشی از ضریاتی است که در تصادفات به سر و گردن آن ها وارد می شود.

سرپرست پلیس راه استان ایلام خاطرنشان کرد:تا پایان سال جاری 20 روستا به عنوان جامعه هدف برای ایمن سازی تردد موتورسیکلت سواران انتخواب شده اند.
وی تصریح کرد: در اجرای این طرح علاوه بر برگزاری کلاس های آموزش همگانی ، کلاه ایمنی به موتورسیکلت سواران اهداء خواهد شد.

گفتنی است در این مراسم که با حضور استاندار و دکتر”سلام امینی” نماینده مردم استان در مجلس شورای اسلامی برگزار شد به 150 نفر موتورسیلت سوار ،کلاه ایمنی اهداء شد.