به گزارش سایت خبری راسان خبر_ مردم استان ایلام به نشانه انس با طبیعت 13 فروردین  و  براساس باوری کهن برای خالی کردن کدورتها و شادی روحشان  را در دامن زیبای طبیعت  گذرانند. هشدارهای هواشناسی و شرایط نامساعد جوی هم مانع از هجوم مردم به طبیعت نشد و تفرجگاههای استان از حضور هزاران گردشگر طبیعت […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر_ مردم استان ایلام به نشانه انس با طبیعت 13 فروردین  و  براساس باوری کهن برای خالی کردن کدورتها و شادی روحشان  را در دامن زیبای طبیعت  گذرانند.

هشدارهای هواشناسی و شرایط نامساعد جوی هم مانع از هجوم مردم به طبیعت نشد و تفرجگاههای استان از حضور هزاران گردشگر طبیعت دوست لبریز شد.
مدیرکل هواشناسی استان ایلام گفت: بارش باران تا فردا در ایلام ادامه دارد و تا فردا بیشتر مناطق استان ایلام تحت تأثیر این سامانه بارشی قرار می‌گیرد.

وی با بیان اینکه احتمال آب گرفتگی معابر ایلام با ورود سامانه بارشی وجود دارد، گفت: احتمال نفوذ گرد و خاک به مناطق مرزی استان ایلام وجود دارد.

مدیرکل هواشناسی استان ایلام اضافه کرد: همراه با فعالیت این سامانه شاهد وزش بادهای شدید در سطح استان خواهیم بود و در روزهای شنبه و یکشنبه احتمال نفوذ گرد و خاک به مناطق مرزی استان نیز وجود دارد.

وی گفت: با توجه به فعالیت سامانه انتظار می‌رود که در مناطق مستعد آب‌گرفتگی معابر در تردد اختلال ایجاد شود و مسیل‌ها نیز سیلابی شوند که لازم است در رابطه با این موارد تمهیدات لازم به کار گرفته شود.

شیخ الملوکی تصریح کرد: این سامانه در روز یکشنبه تضعیف می‌شود اما به علت رطوبت منطقه احتمال رگبارهای بهاری وجود دارد.