ایلام، راسان خبر_ بابك گله داري سرپرست پست استان در سفراخير خود به شهرستان مهران از اداره پست اين شهرستان و همچنین پایانه بین المللی مرز مهران بازدید کرد .

fb92ff7d-6d39-424c-8faa-c2cfc52347a1_20160814_184857

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل پست استان، روز گذشته  سرپرست پست استان با اتفاق كارشناسان روابط عمومي و مسئول دفتر مديركل، و فناوري اطلاعات از اداره پست شهرستان مهران و همچنین یایانه بین المللی مرز مهران در آستانه نزدیک شدن به ایام محرم و فرارسیدن اربعین حسینی بازدید کرد.

سرپرست پست استان با حضور در اين شهرستان ضمن ديدار صميمي با كاركنان و مسئولین دفاتر خدمات پیشخوان دولت درمهران از نزدیک در جریان مسایل ومشكلات آنها نيز قرار گرفت.

گله داري بر تشکیل كميته ها و تیم هاي بازاریابی قوی و فعال درمراكز شهرستانها،راه اندازی و تقويت هر چه بيشتر سرویس هاي پايه، فعالسازی وب سرویس کد پستی  در بانکها و موسسات مالي و اعتباري  و رايزني هاي لازم با دستگاههاي اجرايي جهت انعقادتفاهم نامه هاي همكاري در خصوص انجام خدمات نیابتی سازمانها با برقراری تعاملات سازنده در سطح شهرستان و همچنین فراهم نمودن بسترهای مناسب و استقرار تجهیزات مورد نیاز همزمان با فرارسیدن ماه محرم و اربعین حسینی و عزیمت و تردد زیاد زایران عتبات عالیات را ازمهمترین برنامه های لازم الاجرا توسط رؤساي ادارات و ديگر كاركنان برشمرد و برلزوم همفكري،هم افزايي و تلاش بي وقفه دراين زمينه تاكيدكرد.

سرپرست پست استان با اعلام اين مطلب كه دفاتر پيشخوان شهري و روستايي در استانها نمايندگان مستقيم دولت در ارائه خدمات مشترك وزارت ارتباطات و فناوري اطلاعات به مردم مي باشند تاکید نمود جهت بالابردن سطح رضایتمندی متقاضیان دریافت کارت ویژه مرزنشینان، دفاتر مربوطه را ملزم به همکاری درخصوص نحوه آدرس نویسی استاندارد جهت تسهیل در امر توزیع کارت های یادشده با بهرمندی هر چه بیشتر از بانک اطلاعاتی کد پستی ادارات پست شهرستانها با استفاده از مزیت های نسبی یکدیگر جهت تعامل بیشتر درارائه خدمات به مردم را خواستار شد.

وی تلاش های شبانه روزی تمامی همکاران سخت کوش پست استان را ارزشمند و قابل تحسين عنوان کرد و افزود: نیروی انسانی سخت کوش و پرتلاش سرمایه اصلی شبکه پستی محسوب می شود و با تلاش و كوشش بي وقفه خدمات رسانی شما که وظیفه اصلی شبکه پست بوده بیش از پیش محقق خواهد شد.

ایشان سپس با اتفاق شوهانی رييس اداره پست شهرستان و هيات همراه ضمن دیدار صمیمی با محمدی مدیر حمل و نقل و پایانه مرز بین المللی مهران در راستای ضرورت ایجاد تعامل و همکاری در خصوص خدمات مشترک پست و دیگر سازمانها در آستانه فرارسیدن اربعین حسینی،از قسمت های مختلف پایانه بین المللی مهران نیز بازديد و از نزديك در جريان مسائل و مشكلات كاري حوزه هاي مربوطه قرارگرفت.