صبح امروز دوشنبه استاندار ایلام از بیمارستان ۳۶ تختخوابی تامین اجتماعی ایلام بازدید کرد.

phoca_thumb_l_eilam4

مدیر درمان تامین اجتماعی استان  روز دوشنبه در جریان بازدید استاندار ایلام از بیمارستان ۳۶ تختخوابی شهدای زاگرس  در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر گفت: این بیمارستان در زمینی به مساحت ۶ هزار متر مربع در چهار طبقه با پیشرفت فیزیکی ۱۰۰ درصدی احداث شده است.

کریم لاله ماژین با اشاره به اینکه ۷۰ میلیارد ریال برای احداث این مرکز درمانی هزینه شده افزود: این بیمارستان شامل بخش‌های اطفال، جراحی زنان، جراحی مردان، اتاق عمل، زایشگاه، آزمایشگاه،  اورژانس ، رادیولوژی، درمانگاه، آی سی یو، آزمایشگاه و ۲ اتاق زنان و زایمان است.

وی گفت: با بهره برداری رسیدن این بیمارستان مشکل بسیاری از بیماران تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی حل  خواهد شد.

دکتر لاله ماژین  تنها مشکل این بیمارستان را صادر نشدن مجوز پایانه کار از سوی شهرداری ایلام اعلام کرد و گفت: با رایزنی های انجام شده و با همت استاندار و مسئولان ارشد استان  امیدواریم این مشکل در آینده حل و شاهد افتتاح این بیمارستان  باشیم.

استاندار ایلام نیز  در گفتگویی ابراز امیدواری کرد در آینده ی نزدیک شاهد افتتاح این مرکز درمانی باشیم تا خدمات رسانی به مردم به صورت ویژه تر صورت پذیرد.

محمدرضا مروارید  ادامه داد:  ایجاد این بیمارستان بدون شک از مهم‌ترین مطالبات جامعه هدف یعنی بیمه‌شدگان تامین اجتماعی در استان ایلام بوده که در حال محقق شدن است.

وی گفت:  سازمان تامین‌اجتماعی یکی از بزرگترین و مهم‌ترین نهادهای بیمه‌های اجتماعی کشور است  که  در استان بیش از نیمی از جمعیت را تحت پوشش دارد لذا بکارگیری امکانات و تجهیزات پزشکی و درمانی مناسب در این بیمارستان  نوید خوشحالی برای مردم استان را به همراه دارد.

استاندار ایلام در پایان گفت: برای تامین بودجه این بیمارستان مکاتبات وپیگیری های زیادی انجام گرفته است که  امیدوارم مشکل صدور پایان کار  این بیمارستان به زودی حل و تا پایان سالجاری به بهره برداری برسد.