ایلام، راسان خبر؛ با حضورگله داري سرپرست پست استان همابش تبيين و تشريح سياست هاي كلان شركت پست در اداره كل پست استان برگزار گرديد.

۷c24aba1-433d-4d39-a117-a0aa5b7e9484_20160724_181603

به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره كل پست استان، روز گذشته  همایش تبیین و تشريح سیاستهای سال جاری شرکت پست با حضور گله داري سرپرست پست استان،فيلي معاون اجرايي،رشيدپور رييس اداره پشتيباني،رؤساي ادارات حراست و بازرسي،واحدهاي پستي،كاركنان ستادي و اجرايي و موزعين پست استان در محل باجه مركزي پست ايلام برگزار شد.

در اين همايش سرپرست پست ايلام بابيان اين مطلب كه اين استان از پتانسيل ها و ظرفيت هاي بالقوه و نعمت هاي خدادادي فراواني برخوردار است خواستار همدلی و هماهنگی هر چه بیشتر كاركنان با استفاده از ظرفيت هاي موجود  برای برون رفت ازوضعيت كنوني و كاهش جدي مشکلات شبکه پستی درکشور شد.

 گله داري همراهی و هماهنگي تمامي كاركنان مجموعه در راستاي تحقق سیاستهای کلان شرکت پست که موجب ارتقاء و بهبود معیشت پرسنل در استان خواهد بود را بسيار مهم و حائز اهميت برشمرد و افزود:همفكري،هم افزايي،برنامه ريزي دقيق و منسجم،پشتيباني و حمايت همه جانبه حوزه ستاد در پاسخگويي شفاف به مسائل و مشكلات كاركنان خصوصا واحدهاي اجرايي در دستور كار مديريت استان قرار گرفته و تلاش مضاعف درجهت انعقاد قراردادهاي زود بازده و سوداور از اولويت هاي كاري در پست استان مي باشد.

وي کاهش هزینه ها،انعقاد قراردادهاي نيابتي با دستگاههاي اجرايي و وصول مطالبات را مقوله هاي بسيار مهم در افزایش حمایت های پست استان در کمک به رفاه و معیشت کارکنان دانست و افزود: با گسترش خدمات نيابتي و رشد روزافزون ترافيك و درآمد با خرد جمعي و بهره گيري از توان و ظرفيت نيروهاي متخصص و كاردان در مجموعه ميتوان مشكلات بوجود آمده را مرتفع نمود.  

گله داري با اشاره به اینکه واحد توزیع در شبكه پیشخوان شرکت پست محسوب می شود و باید بیش از پیش تقویت شود بر لزوم پيشرفت ديگر واحدها از نظر كيفي نيز تاكيد كرد و افزود:.مسئولين ستادي بايد بصورت عملي برنامه هاي اجرايي خودرا جهت كاهش هزينه ها،افزايش ترافيك و درآمد،بالا بردن کیفیت و کاهش بی ترتیبی ها اصلاح و پياده سازي نمايند.

سرپرست پست استان از تشکیل كميته هاي فني،كيفي،ساماندهي نيروي انساني و کارگروه های مختلف برای بازاريابي و جذب بازار كالا و خدمات و همچنين ارزیابی عملكرد و وضعيت استان در آینده نزدیک خبر داد و تصريح كرد:هدف از تشكيل كميته ها و کارگروه هاي استاني ساماندهي مطلوب و مؤثر به شاخص هاي مهمي همچون وضعیت درآمد و ترافیک،مديريت و كاهش هزينه ها و همچنین بررسی قراردادها و طرح های مختلف در استان مي باشد .

وي از معاون اجرايي و رييس اداره پشتيباني خواست تا با تلاش مضاعف و برنامه ريزي مدون و مستمر نسبت به جذب تفاهم نامه هاي قراردادهاي نيابتي و همچنين كاهش هزينه ها بصورت برنامه محور اقدام نمايند.

لازم به ذكر است در این همایش سرپرست پست استان با ارائه گزارشی جامع از عملکرد پست استان و مقايسه آن باديگر استانها،برنامه های در دست اقدام در جهت رشد درآمد ، ترافیک ، کیفیت و کاهش هزینه ها را براي حاضرين تشريح نمود.