ایلام_ راسان خبر؛ روزجاري با حضور مهندس نعمتي عضو محترم هیات مدیره شرکت پست سرپرست جدید پست استان ايلام معارفه شد.

۸۹۳۸۸e4b-2c48-409d-a2da-6a70bcca7b2b_20160713_203216

به گزارش روابط عمومی اداره كل پست استان،در نشستي كه روز چهارشنبه بيست و سوم تيرماه جاري با حضور نعمتي عضو محترم هیات مدیره،بيرامي مديركل ارتباطات و فناوري اطلاعات استان،اسدي مديرعامل شركت مخابرات،حسن بيگي مديركل شركت ارتباطات زيرساخت،غانم پور مديريت امور شعب پست بانك،رؤساي ادارات داخلي و پست شهرستانها،در محل سالن جلسات اداره كل پست استان برگزار شد،بابك گله داري بعنوان سرپرست اداره كل پست استان معرفی و از زحمات محمد طاهريان مديرقبلي تقدیر شد.

مهندس نعمتي در این مراسم ضمن تبریک عيد سعيد فطر گفت: امیدوارم كه توانسته باشيم بابهره گیری هر چند اندك ازفيوضات ایام پر خیر و برکت  ماه مبارك رمضان ره توشه اي برای آخرت خود مهيا كرده باشيم.

عضو هيات مديره در ادامه با بیان اینکه امروز از طاهريان به عنوان یکی از بهترین نیروهای شرکت پست که فردی صادق و دلسوز بود تشکر و قدردانی می کنیم اظهار داشت : انتخاب جایگزین برای وی کار ساده ای نبود و گله داري که دارای کارنامه ای درخشان و یکی از موفق ترین عملکرد ها در حوزه معاونت امورپستي است به عنوان بهترین گزینه برای تصدی این سمت انتخاب شد.

نعمتي،سرپرست جديد پست استان را فردی مورد اعتماد دانست و تصریح کرد: ايشان باید بابرنامه ريزي دقيق،اتحادوانسجام همه جانبه در جهت رسيدن به نقطه مطلوب و اهداف كلان شركت تمام سعي و تلاش خودرا بكارگرفته و ما انتظار تحولات بیشتری از ايشان و مجموعه تحت امرشان را داریم.

عضو هيات مديره با اشاره به اینکه گله داري با تسلط بر حوزه های پستي، فنی، برنامه ریزی و سیاستگزاری از تجربه کافی برای مديريت پست استان برخوردار است گفت: انتظار می رود استراتژی های پست استان در واگذاری و برون سپاری خدمات در بخش های مختلف پست با حضور ايشان مشخص شود.

وی با بیان اینکه اصلاح ساختار جامع نیروی انسانی متناسب با ماموریت های جدید شرکت پست یکی دیگر از اولویت های این بخش به شمار می رود افزود: توجه به آموزش نیروی انسانی، معیشت پرسنل، رعایت حقوق همکاران، برخورد یکسان با کارکنان از دیگر موارد قابل پی گیری در این بخشها است.

نعمتي با بيان اين كه اين شركت تاكنون با همت و تلاش وافر مجموعه همكاران توانسته است جايگاه واقعي خودرا پيدا كند افزود:كار و تلاش ارزنده شبكه پستي كشور كاري بسيار مقدس در جهت خدمت صادقانه به خلق خدا مي باشد.

وی افزود: درحال حاضريكي از اهرمهاي مهم و اساسي شركت پست شاخص درآمدي بوده كه براساس ارزيابي هاي صورت گرفته اين استان تاكنون وضعيت مناسبي نداشته است.

عضو هيات مديره شركت پست با بيان اين مطلب كه از طرف اعضاء هيئت مديره به سرپرست جديد پست استان اختيارات كامل داده شده است تا نسبت به رفع موانع و مشكلات احتمالي موجود اقدام نمايد افزود:پست استان با تورم شديد نيروي انساني مواجه بوده و ميطلبد كه سرپرست جديد با درايت،صلاحديدو برنامه ريزي دقيق در اين زمينه تمامي سعي و تلاش خودرا بكار گيرد.

وی افزود:رعایت انضباط مالی، نظارت مستمر بر مباحث مالی ادارات تابعه، سیستمی کردن امور و تدوین دستور العمل های جامع اداري و مالی از دیگر موضوعاتی است که باید در این بخش مورد توجه قرار گیرد.

نعمتي افزود: با توجه به اينكه كارانه پرداختي به كاركنان براساس شاخص هاي اعلام شده درآمدي در استانها مي باشد چنانچه در جايي وضعيت پرداختهاي پرسنلي به كاركنان مطلوب نبوده بدليل عدم جذب درآمد و ترافيك بالقوه بوده كه انتظار ميرود اين مهم نيز با همت و تلاش خستگي ناپذير كاركنان مجموعه هر چه سريعتر مرتفع گردد.

وي با تاکید بر لزوم توجه به بخش اجرا به ویژه توزیع و قبول و تزريق نيروهاي ستادي به اين حوزه، رضایت کارکنان را موجب جلب رضایت مشتریان دانست و گفت: با اصلاح ساختار مناسب و استفاده از نيروهاي كاردان و متخصص باید بتوانیم بهترین و با کیفیت ترین خدمات را ارائه دهیم تا در عرصه رقابت همچنان باقی بمانیم.

فيلي معاونت اجرايي پست استان وديمكار رييس اداره پست شهرستان چرداول نيز ضمن خير مقدم حضور  مهندس نعمتي و تبريك انتصاب سرپرست جديد پست استان،هر كدام به نمايندگي از همكاران مجموعه گزارش مختصري را از فعاليت هاي پست استان عنوان نمودند.

در ادامه طاهريان مديريت سابق پست استان ضمن خير مقدم به عضو محترم هيئت مديره و ديگر حاضرين در جلسه گزارش مبسوطي از فعاليت هاي پست استان در چند سال اخيررا به اختصاربراي حاضرين بيان كردو موفقيت روزافزون سرپرست جديد پست استان را از خداوند منان خواستار شد.

بابك گله داري سرپرست جديد پست استان نيزبا اشاره به این که توسعه پست به سه عامل اساسی و مهم بستگی دارد افزود: نیروی انسانی توانمند و متخصص، ساختار متناسب و استفاده از فناوری های نوین و پیشرفته می تواند توسعه چشمگیر بخش پست را موجب گردد.

وی ارایه خدمات با کیفیت را اساس فعالیت پست دانست و گفت: نیروی انسانی متخصص، فرهیخته و فنی می تواند مجموعه را در طراحی و ارایه خدمات کیفی و روزآمد یاری نماید.

سرپرست پست استان افزود: تعامل بهينه با ادارات و سازمانها،بازاريابي و جذب بازارهاي هدف،ساماندهی در جذب نیروی انسانی، قانونمند نمودن امور اداری، ضابطه مند کردن پرداخت ها، حاکم شدن تفکر و نگاه اقتصادی در مجموعه، مدیریت هزینه ها، مکانیزه و سیستمی کردن امور، خروج از بحران با افزایش بهره وری و ایجاد خدمات جدید پستی و پرداخت بدهی ها و برون رفت از وضعيت كنوني از دیگر اقداماتی است كه مي بايست دردستور كار قرارگيرد.

در ادامه گله داري ضمن قدردانی از حسن اعتماد مهندس مهری در واگذاری این مسئولیت حساس گفت: با توجه به زیر ساخت های مناسب و ظرفيت ها و پتانسيل هاي مطلوبي که در این حوزه ایجاد شده ادامه مسیر در جهت اعتلای شبکه با مساعدت و خرد جمعي همکاران این بخش با سرعت طی خواهد شد.

وی اصلاح ساختار و توسعه سرمايه انساني را همسو با اهداف شرکت از محوری ترین برنامه های خود در این بخش عنوان کرد و گفت: پی گیری امور کارکنان، سلامت اداری و مالی و حفظ حق الناس از دیگر اموری است که با جدیت همه جانبه دنبال خواهد شد.

گله داري ضمن قدرداني از مهران حموله مديركل پست استان خوزستان از ايشان نيز بعنوان يك مدير توانمند ياد كرد و افزود:كسب تجربه و تسط بر حوزه هاي مختلف پستي و فني و ديگر استراتژي هاي كلان پست را مرهون تلاش و تجربيات مؤثر و ارزنده وي مي دانم.

در حاشيه اين مراسم مهندس نعمتي بااتفاق گله داري سرپرست جديد پست استان و ديگر همراهان از واحدهاي مختلف اجرايي بازديد و از نزديك با كاركنان ديدار و گفتگو كردند.

در پایان توسط عضو محترم هيات مديره لوح تقدير از سوي مهندس مهري رييس هيئت مديره ومديرعامل شركت پست به طاهريان اهدا گرديد و همچنين حکم انتصاب گله داري بعنوان سرپرست جديد پست استان نيز به وی اعطا شد.