به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر منطقه ایلام_ بهروز حیدرزاده، مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در آیین سالن بین المللی تیراندازی شهر ایلام اظهار داشت: سالن تیراندازی ایثار ایلام که سال 88 کلنگ آن به زمین زده شد به دلیل وقفه چند ساله سال ۹۲ عملیات ساخت آن آغاز شد. وی ساخت این سالن […]

به گزارش خبرنگار سایت خبری راسان خبر منطقه ایلام_ بهروز حیدرزاده، مدیرکل ورزش و جوانان استان ایلام در آیین سالن بین المللی تیراندازی شهر ایلام اظهار داشت: سالن تیراندازی ایثار ایلام که سال 88 کلنگ آن به زمین زده شد به دلیل وقفه چند ساله سال ۹۲ عملیات ساخت آن آغاز شد.

وی ساخت این سالن ورزشی را ۷۰ میلیارد و ۳۷۰ میلیون ریال عنوان کرد و افزود: برای تجهیز کامل و پرداخت مطالبات پیمانکار مبلغ ۳۰ میلیارد ریال اعتبار نیاز است که هم اکنون این رقم از محل اعتبارات ملی این اداره کل هزینه می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان استان با بیان اینکه این سالن مجهز به۴۲ خط تیر اندازی بادی و ۲۰خط جنگی است بیان داشت: با افتتاح این سالن شرایط برگزاری مسابقات بین المللی، آسیایی و جهانی در بخش تیراندازی بادی و جنگی در استان ایلام فراهم خواهد شد.

وی مساخت سالن تیراندازی ایثار استان را سه هزار ۵۶۴ متر مربع عنوان کرد.

به گفته حیدرزاده، هم اکنون بیش از ۳۲۰ باشگاه خصوصی در مرکز استان و شهرستان‌های تابعه، روستاها، بخش ها و دهستان های استان ایلام فعال شده است.

مسعود سلطانی فر وزیر ورزش و جوانان صبح امروز پنجشنبه ۱۸ بهمن جهت افتتاح سالن بین المللی تیراندازی شهر ایلام و خانه تخصصی تکواندو استان، شرکت در جلسه شورای اداری با عنوان ساماندهی امور جوانان و نشست با روسای هیات های ورزشی و سازمان‌های مردم نهاد وارد استان ایلام شد.