ایلام، راسان خبر_ فرمانده انتظامی ایلام گفت: پلیس در برخورد با هنجارشکنان از هیچ کوششی دریغ نمی کند و فرماندهان انتظامی شهرستان ها، کلانتری ها، پاسگاه ها و … با اطلاعات و اشرافی که در منطقه دارند در برابر این تخلفات خواهند ایستاد.

۸۲۱۸۸۱۱۹-۷۰۹۳۷۵۷۹

به گزارش راسان خبر به نقل از  پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری با بیان اینکه سارقان و دزدان در استان ایلام با هوشیاری و درایت پلیس در آسایش نخواهند بود، اظهار کرد: پلیس به هیچ عنوان نمی پذیرد اموال مردم سرقت شود.
وی ادامه داد: به مردم استان ایلام وعده می دهم پلیس به هیچ عنوان در برابر تخلفات و متخلفان کوتاهی نکرده و با سارقان برخوردی جدی خواهد کرد.
فرمانده انتظامی ایلام اضافه کرد: پلیس در برخورد با هنجارشکنان از هیچ کوششی دریغ نخواهد کرد و فرماندهان انتظامی شهرستان ها، کلانتری ها، پاسگاه ها با اطلاعات و اشرافی که در منطقه دارند در برابر این تخلفات خواهند ایستاد.
سردار یاری همچنین با اشاره به اینکه طرح نهضت عمرانی اماکن نیروی انتظامی در حال استمرار است، گفت: در بررسی های به عمل آمده در برخی از نقاط استان به ویژه مناطق جنوبی باید اعلام کنم که از حیث امکانات ساختمانی شرایط مطلوبی وجود ندارد.