مدیر کل محیط زیست استان ایلام، برنامه های هفته محیط زیست در استان ایلام را اعلام و گفت: برنامه های متنوعی در دستور کار قرار دارد.

download

به گزارش راسان نیوز؛ مازیار سلیمان نژاد با اشاره به اینکه هفته محیط زیست از تاریخ ۱۶ لغایت ۲۲ خردادماه با شعار (به سوی طبیعت برای زندگی) برگزار خواهد شد، افزود: این اداره کل نیز همسو و همزمان با سازمان حفاظت محیط زیست کشور برنامه های متنوعی برای فرهنگ سازی و تنویر افکار عمومی در خصوص فعالیتهای محیط زیستی انجام می دهد.

وی درادامه گفت: امروزه محیط زیست از دغدغه های اصلی مردم است و هدف از برگزاری این برنامه ها جلب توجه عمومی به اهمیت حفظ محیط زیست است.

وی افزود: برگزاری همایش هفته محیط زیست با حضور مدیران دستگاه های اجرایی، هنرمندان واصحاب رسانه،پخش تیزر از طریق صدا و سیمای مرکز ایلام، بازدید رایگان از موزه تاریخ طبیعی وتنوع زیستی استان، بازدید کارشناسان اداره کل از واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی، دیدار با نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه ایلام، نشست مشترک با ریاست دادگستری وقضات استان، نشست خبری با اصحاب رسانه و جراید، اهداء خون، برگزاری مراسم پاکسازی طبیعت استان، حضور بر مزار شهدای محیط بان و… از جمله برنامه های اداره کل حفاظت محیط زیست ایلام در این زمینه است.