ایلام، راسان خبر_ رقابت های آسیایی کاراته سبک شیتوریوکوگای جام آسیا در بخش مردان که از روز گذشته با حضور پنج کشور و ۱۴ استان از کشورمان به میزبانی ایلام در سالن ورزشی الغدیر شهدای قلاویزان آغاز شده بود، شب گذشته با قهرمانی تیم ایران به پایان رسید.

۸۲۲۲۴۴۸۸-۷۱۰۰۶۲۳۹

به گزارش گروه روی خط رسانه های راسان خبر؛ رئیس کمیته برگزاری این رقابت ها در حاشیه این آیین به خبرنگار ایرنا گفت: این رقابت ها با حضور پنج کشور ترکیه ، افغانستان ، لبنان ، عراق و پاکستان و ۱۴ استان از کشورمان برگزار شد.
فاطمه قوام پور افزود: ۳۶۰ ورزشکار شرکت کننده در ۲ بخش کاتا و کمیته در پنج رده سنی نونهالان، نوجوانان، جوانان، بزرگسالان و پیشکسوتان به مصاف یکدیگر رفتند.
وی یادآور شد: تیم ایران در پایان این رقابت ها در تمامی رده های سنی عنوان قهرمانی را کسب کرد و تیم های عراق و افغانستان رده های دوم و سوم را بدست آورند.
به گزارش ایرنا، مسابقات آسیایی کاراته (سبک شیتوریوکوگای) در ۲ بخش آقایان و بانوان از روز پنجشنبه هفته گذشته در ایلام آغاز شد.
بیش از ۹۰ ورزشکار زن و مرد (۶۰ کاراته کای مرد و ۳۰ کاراته کای زن) از پنج کشور افغانستان، ترکیه، لبنان، عراق و پاکستان به همراه نمایندگان کشورمان در رقابت های کاراته جام آسیا به میزبانی ایلام شرکت کرده اند.
رقابت های بخش بانوان روز پنجشنبه ۱۸ برگزار شد و تیم کشورمان در رده های سنی پنجگانه توانست بیشتر عناوین برتر وزن های مختلف را کسب کرده و قهرمان جام آسیایی شود.
تیم کاراته بانوان کشورهای لبنان و افغانستان عناوین دوم و سوم این رقابت ها را کسب کردند و دیگر کشورهای حاضر در این رقابت ها هم در رده های بعدی قرار گرفتند.