محمدرضا حیدری  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام در گفتگو با راسان خبر گفت: بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز ایلام  20 خرداد سالجاری با حضور مسؤولان استانی و کشوری برگزار خواهد شد. وی افزود:  افراد خیر و نیکوکار سال گذشته در بیستمین  جشنواره خیرین مدرسه ساز 20 میلیارد ریال برای ساخت مدرسه در این […]

محمدرضا حیدری  مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان ایلام در گفتگو با راسان خبر گفت: بیست و یکمین جشنواره خیرین مدرسه ساز ایلام  20 خرداد سالجاری با حضور مسؤولان استانی و کشوری برگزار خواهد شد.

وی افزود:  افراد خیر و نیکوکار سال گذشته در بیستمین  جشنواره خیرین مدرسه ساز 20 میلیارد ریال برای ساخت مدرسه در این استان کمک کردند.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس ایلام یادآور شد: با توجه به اینکه مدرسه  روستا چم شیر سیروان بر اثر سیل ماه گذشته بصورت کامل زیر آب رفت، جمعی از خیران مدرسه ساز خارج برای ساخت مدرسه  در این روستای سیل زده امادگی کردند.

وی اظهار داشت: سیل ماه گذشته  در استان به بیش از  50 مدرسه اسیب وارد کرد.

سیلاب فروردین ماه، خسارت های فراوانی به  تاسیسات زیربنایی، عمرانی، زیرساخت های شهری و روستایی و عشایری، کشاورزی، منازل و ساختمان های مسکونی، تجاری و اداری و … در نقاط مختلف ایلام وارد کرد.