علیرضا رمضانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر در ایلام، گفت: با توجه به اجرای طرح ملی نسخه الکترونیک در مراکز طرف قرارداد استان، بیمه شدگان تامین اجتماعی مشکلات احتمالی اجرای این طرح را گزارش دهند. وی افزود: این افراد چنانچه در مراجعه به مراکز سرپایی، تشخیصی […]

علیرضا رمضانی مدیر درمان تامین اجتماعی استان ایلام در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری راسان خبر در ایلام، گفت: با توجه به اجرای طرح ملی نسخه الکترونیک در مراکز طرف قرارداد استان، بیمه شدگان تامین اجتماعی مشکلات احتمالی اجرای این طرح را گزارش دهند.

وی افزود: این افراد چنانچه در مراجعه به مراکز سرپایی، تشخیصی و درمانی طرف قرارداد سازمان، با ارائه کارت ملی بدون نیاز به دفترچه درمانی،خللی در تولید نسخه الکترونیک ایجاد شد یا در بعضی مراکز پاراکلینیکی( آزمایشگاه ها، مراکز تصویربرداری فیزیوتراپی ها و…) وداروخانه ها، پذیرش نسخه الکترونیکی به هر دلیلی میسر نشد جهت پیگیری و رفع مشکلات احتمالی، با شماره تلفن ۰۹۱۸۲۳۶۸۱۴۱ ( ابراهیمی) تماس حاصل فرمایید.

مدیریت درمان تامین اجتماعی ایلام اظهار داشت: بدون شک در اجرای این طرح ملی، همکاری بیمه شدگان به عنوان صاحبان اصلی سازمان، می تواند ما را در راه اهداف سازمان و ارتقا سطح خدمات درمانی در استان، یاری رساند.

رمضانی ادامه داد: در حال حاضر  طرح نسخه نویسی الکترونیکی در سطح استان در مراکز طرف قرارداد به طور کامل اجرایی شده است.

وی گفت: بررسی داده‌های آماری نشان می‌دهد سامانه‌های الکترونیک و نسخه الکترونیک زمینه دسترسی بیشتر و آسان‌تر بیمه‌شدگان به خدمات درمانی را در استان فراهم کرده است.

کد خبر/۴۶۰۹۶