به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست؛ در اقدامی نوآورانه با همکاری وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور از سایت یکپارچه تبلیغات نامزدهای انتخابات رونمایی و اجرای آن بر عهده پست قرار گرفت. بر اساس این گزارش بستر يكپارچه تبلیغات انتخابات کشور (بیتاک)، ارتباط میان مردم، حاکمیت، […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی شرکت ملی پست؛ در اقدامی نوآورانه با همکاری وزارتخانه های ارتباطات و فناوری اطلاعات کشور از سایت یکپارچه تبلیغات نامزدهای انتخابات رونمایی و اجرای آن بر عهده پست قرار گرفت.

بر اساس این گزارش بستر يكپارچه تبلیغات انتخابات کشور (بیتاک)، ارتباط میان مردم، حاکمیت، نامزدهای انتخاباتی و انتشار دهندگان محتوای تبلیغاتی را تسهیل کرده و تبلیغات در فضای مجازی را ساماندهی می کند.

به گفته نجفی معاون فناوری اطلاعات و تجارت الکترونیک شرکت ملی پست، بیتاک در برگیرنده اطلاعات نامزدهای انتخاباتی و صفحات شخصی آنها بوده و هموطنان برای اطلاع از فهرست نامزدهای انتخاباتی و صفحات شخصی آنان  می توانند به این سایت مراجعه نمایند.

وی افزود: همچنین انتشار دهندگان نیز می توانند با مراجعه به سامانه بیتاک و استفاده از راهنمای مربوطه از نحوه ثبت نام و فعالیت برای انتشار محتوی تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در فضای مجازی آگاهی یافته و اقدامات لازم برای این فعالیت را انجام دهند.

معاون فناوری اطلاعات شرکت پست در پایان اظهار داشت: نامزدهای انتخابات و همچنین هموطنان می توانند به آدرس bitaak.post.ir مراجعه و با کارکردهای این سامانه آشنا شوند.