ایلام، راسان خبر_ رئیس پلیس راه انتظامی استان گفت: به علت بارش برف در مناطق شهری و همچنین ارتفاعات و مناطق کوهستانی و گردنه های برف گیر این استان تردد خودروها فقط با زنجیر چرخ انجام می شود و ماموران پلیس راه اجازه تردد به خودروهای فاقد زنجیر چرخ را نمی دهند.

IMG_20170202_16837

به گزارش روز جمعه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرهنگ محسن ناصری اظهار کرد: بارش برف در جاده های کوهستانی و گردنه های رنو، قلاجه، تونل آزادی و کبیرکوه از صبح امروز آغاز شده و همچنان ادامه دارد بنابراین توصیه می کنیم رانندگان با احتیاط بیشتری از این مناطق رفت و آمد کنند.
وی با بیان اینکه تیغه زنی و برفروبی جاده ها و همچنین نمک پاشی توسط راهداران انجام می شود، افزود: مناطق کوهستانی بویژه در محدوده تونل آزادی، گردنه های قلندر و قلاجه و مسیر شباب به حمیل از حجم بارش برف بیشتری برخوردار است که باعث لغزندگی جاده شده است.
رئیس پلیس راه انتظامی استان ایلام از عموم رانندگان بویژه در جاده های برون شهری و کوهستانی خواست به علت لغزندگی راه ها در صورت امکان از انجام سفرهای غیر ضرور خودداری کنند.
سرهنگ ناصری با تاکید بر همراه داشتن پوشاک گرم و تغذیه کافی از رانندگان خواست پیش از حرکت از سلامت بخاری و برف پاک کن خودرو اطمینان حاصل کرده و باک وسیله خود را پر کنند و از هرگونه شتاب زدگی هنگام رانندگی در طول مسیر خودداری کنند.