به گزارش  سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: حجه الاسلام حسن شهیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، اظهار داشت: امسال طرح آرامش بهاری برای ششمین سال متوالی، در شهرستان‌های مختلف استان از 25 اسفند ماه 95 تا 15 فروردین سالجاری اجرایی شد. وی […]

به گزارش  سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: حجه الاسلام حسن شهیدی مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، اظهار داشت: امسال طرح آرامش بهاری برای ششمین سال متوالی، در شهرستان‌های مختلف استان از 25 اسفند ماه 95 تا 15 فروردین سالجاری اجرایی شد.

وی ادامه داد: در راستای اجرای این طرح در بقاع متبرکه استان، غرفه های مختلفی از جمله کودک و نوجوان، چند رسانه، مشاوره خانواده، مشاوره وقف و پاسخگویی به شبهات دینی برپا شد.

حجه الاسلام شهیدی با اشاره به حضور چشمگیر اقشار مختلف مردم در لحظه تحویل سال نو در جوار امامزادگان، افزود: یک میلیون و پانصدهزار زائر و مسافر نوروزی به امامزادگان و بقاع متبرکه استان، مشرف شدند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان، با بیان اینکه بیش از 20 مبلغ در طرح آرامش بهاری حضور داشتند، تصریح کرد: ترویج سنت های اصیل اسلامی از اهداف خیمه های معرفت می باشد.

وی ادامه داد: آستان متبرکه امامزاده علی صالح(ع) در شهرستان مهران، پذیرای بیشترین میزان زائرین در استان بود.