به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرپرست پلیس راه انتظامی استان ایلام گفت:حوالی ظهر امروز یک دستگاه پژو در مسیر چوار به امام زاده حاج بختیار تصادف کرد و خسارات جانی و مالی را به همراه آورد. سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: در این حادثه دلخراش متاسفانه یک […]

IMG_20170330_13973

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس؛ سرپرست پلیس راه انتظامی استان ایلام گفت:حوالی ظهر امروز یک دستگاه پژو در مسیر چوار به امام زاده حاج بختیار تصادف کرد و خسارات جانی و مالی را به همراه آورد.

سرهنگ رضا همتی زاده اظهار داشت: در این حادثه دلخراش متاسفانه یک کودک 3 ساله در دم جان باخت و سه نفر سرنشین دیگر این خودرو نیز زخمی شدند.
وی با بیان اینکه براساس نظریه کارشناسان پلیس راه علت تامه تصادف عدم توانایی راننده در کنترل وسیله نقلیه بوده است گفت: مصدومان این حادثه بلافاصله به مراکز درمانی انتقال داده شدند.
سرپرست پلیس راه انتظامی استان یادآور شد: برابر گزارش های رسیده متاسفانه بر اثر جراحات وارده حال،پدر این خانواده نیز در بیمارستان وخیم است.
وی با توصیه به مردم و مسافران عزیز گفت: با توجه به اینکه در روزهای آخر تعطیلات نوروز قرار داریم و محورهای مواصلاتی استان شلوغ است از عجله و شتاب پرهیز کنند و با سرعت مطمئنه حرکت کنند تا شاهد حواث این گونه نباشیم.