به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عباس شمس الهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از انعقاد تفاهم نامه آموزشی و پژوهشی این شرکت با دانشگاه ایلام خبر داد و گفت: سال۱۴۰۰ عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی در استان به اتمام می رسد. وی افزود: این شرکت  در جهت کیفی سازی خدمات، استفاده از فناوری […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر از ایلام، عباس شمس الهی مدیرعامل شرکت گاز استان ایلام از انعقاد تفاهم نامه آموزشی و پژوهشی این شرکت با دانشگاه ایلام خبر داد و گفت: سال۱۴۰۰ عملیات اجرایی پروژه های گازرسانی در استان به اتمام می رسد.

وی افزود: این شرکت  در جهت کیفی سازی خدمات، استفاده از فناوری های نوین و افزایش رضایتمندی از خدمات خود، برنامه های مدونی طراحی و در دست اقدام دارد که به مرور زمان اجرایی می شوند.

مدیرعامل شرکت گاز ایلام اظهار داشت: در راستای تحقق اهداف متعالی و سیاست های راهبردی خود می بایست از ظرفیت های علمی، امکانات و آزمایشگاهی دانشگاه ایلام بعنوان یک مرکز پیشرو،نوآور و معتبر علمی به صورت پویا تر و موثر تری بهره مند شود.

شمس الهی در ادامه رویکرد اصلی این مجموعه را توجه به نیازهای واقعی و تعریف پروژه‌های کاربردی دانست و ادامه داد: فعالیت‌های پژوهشی در انجام اقدامات این شرکت بسیار حائز اهمیت بوده و این تفاهم‌نامه در رفع نیازهای پژوهشی و تحقیقاتی شرکت گاز استان ایلام انجام و مبادله شده است.

وی  خاطرنشان کرد: با برقراری ارتباط منظم، مستمر و سازمان یافته بین صنعت و دانشگاه، ضمن بهبود خدمات، بتوانیم مشکلات و تنگناهای موجود را مرتفع کرده و به آبادانی کشور عزیزمان ایران کمک کنیم.

کد خبر/۴۸۹۶۲