به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر از ایلام به نقل از شرکت آب و فاضلاب استان؛ در سومین جشنواره نظام پیشنهادهای صنعت آب و فاضلاب کشور که به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزار شد. مهندس حمید رضا جانباز، مدیر عامل  و رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی آب و فاضلاب با […]

۱۳۹۵۱۲۱۸-۳۰۴۲

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر از ایلام به نقل از شرکت آب و فاضلاب استان؛ در سومین جشنواره نظام پیشنهادهای صنعت آب و فاضلاب کشور که به میزبانی شرکت آب و فاضلاب استان قم برگزار شد. مهندس حمید رضا جانباز، مدیر عامل  و رئیس هیات مدیره شرکت مهندسی آب و فاضلاب با اهداء تقدیرنامه ای از  مدیر عامل و مجموعه کارکنان شرکت آب و فاضلاب استان ایلام  بابت کسب رتبه رشد مؤثر در بین کلیه شرکتهای آب و فاضلاب شهری طی ارزیابی عملکرد سال ۹۴ حوزه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها تقدیر نمود.

در متن این نامه آمده است: رشد و توسعه صنعت آب و فاضلاب مرهون تلاش گسترده و دلسوزانه مدیران و کارکنانی است که دانش، تخصص و عمر گرانبهای خود را، سرمایه ای برای سربلندی و سازندگی آن قرار داده اند.

نظر به تعهد و پایبندی کارکنان آن شرکت برای حرکت به سوی تعالی نظام پیشنهادها، بدینوسیله کسب رتبه رشد مؤثر در ارزیابی عملکرد سال ۹۴ در حوزه نظام پذیرش و بررسی پیشنهادها در میان شرکتهای آب و فاضلاب شهری در سومین جشنواره نظام پیشنهادهای صنعت آب و فاضلاب را به مدیران و همکاران آن مجموعه تبریک گفته و از زحمت ایشان تقدیر و قدردانی می نمایم.

 امید است در سال«اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» با اتکال به خداود  متعال پیرو منویات مقام معظم رهبری در مسیر خدمت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران و اعتلای کشور عزیزمان موفق و سرافراز باشید.

شایان ذکر است در این مراسم نیز از «مهندس نظر پور« دبیر نظام پیشنهادات شرکت آب و فاضلاب شهری استان ایلام بعنوان یکی از دبیران برتر کشوری معرفی و مورد تقدیر قرار گرفتند.

روابط عمومی شرکت کسب این موفقیت را به کلیه همکاران خدوم شرکت آب و فاضلاب استان ایلام تبریک می گوید.