به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اوقاف ایلام؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین «حسن شهیدی»اظهار کرد: ثبت‌نام برای حضور در چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از روز دوازدهم بهمن‌ماه ۹۵ به‌ صورت هم‌زمان در سراسر کشور آغاز و قرار بود ۲۰ فروردین ماه پایان یابد، تا روز یکشنبه مورخ 10 اردیبهشت‌ماه سال […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اوقاف ایلام؛ حجت‌الاسلام‌والمسلمین «حسن شهیدی»اظهار کرد: ثبت‌نام برای حضور در چهلمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم که از روز دوازدهم بهمن‌ماه ۹۵ به‌ صورت هم‌زمان در سراسر کشور آغاز و قرار بود ۲۰ فروردین ماه پایان یابد، تا روز یکشنبه مورخ 10 اردیبهشت‌ماه سال جاری تمدیدشده است.

وی با اشاره به اینکه سازمان اوقاف متولی برگزاری معتبرترین رویداد قرآنی در سطح کشور است، افزود: در چهلمین دوره این مسابقات رشته‌های جدید انشاد انفرادی، آثار کوتاه رسانه‌ای و مقطع‌خوانی گروهی قرآن نیز وجود دارد که علاقه‌مندان می‌توانند در این رشته‌ها شرکت کنند.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه استان با اعلام اینکه این دوره از مسابقات قرآنی در مراحل شهرستانی، استانی و کشوری برگزار می‌شود، اضافه کرد: محل برگزاری مرحله کشوری این دوره از مسابقات، شهرستان ارومیه از استان آذربایجان غربی خواهد بود.

  وی ادامه داد: سال گذشته نفرات برتر قرآنی از استان ایلام در این مسابقات شرکت کردند که خوشبختانه آقای حسن فرخی‌مقدم از استان ایلام موفق به کسب عنوان برتری رشته مفاهیم از رقابت‌های کشوری شد.

شهیدی تصریح کرد: ثبت‌نام برای حضور در این مسابقات از دو  راه سایت رسمی مسابقات قرآن کریم جمهوری اسلامی ایران به نشانی www.quraniran.ir و یا مراجعه حضوری به اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام انجام می‌شود.