ایلام، راسان خبر_ مدیر امور آب و فاضلاب شهر ایلام از تعویض بیش از ۷۰ درصد شبکه توزیع آب خبر داد و گفت: با انجام این مهم توزیع آب شهر ایلام عادلانه می‌شود.

download-(3)

به گزارش گروه روی خط رسانه های راسان خبر؛  «محمد پیرباوه‌پور» با بیان اینکه اصلاح شبکه آب فرسوده شهری در دستور کار این بخش قرار دارد، اظهار کرد: شهر ایلام دارای ۳۸۰ کیلومتر شبکه توزیع آب است که بیش از ۷۰ درصد آن تاکنون تعویض و اصلاح شده است.

مدیر امور آب و فاضلاب شهری ایلام افزود: در جهت توزیع عادلانه آب و مدیریت فشار شبکه و نیز جلوگیری از هدر رفت آب تعویض و اصلاح مابقی شبکه‌های قدیمی در دستور کار شرکت آب و فاضلاب قرار دارد.

وی با اشاره به اینکه با تعریض خیابان‌های سطح شهر از جمله حد فاصل خیابان رسالت تا میدان شهدا این بخش مقدار ۲ کیلومتر شبکه توزیع آب از جنس پلی‌اتیلن با سایز ۲۰۰ میلیمتر اصلاح کرد، اضافه کرد: در جریان این کار تعداد ۱۰۰ فقره انشعاب آب با اعتبار بالغ بر ۲۵۰۰ میلیون ریال از محل اعتبارات عمرانی استانی تعویض و اصلاح شده و شبکه قدیمی از مدار بهره‌برداری خارج شد.

پیرباوه‌پور عنوان کرد: با انجام عملیات مرئی سازی شیر آلات، نصب شیرهای فشار شکن در آینده نزدیک تمام تلاش خود را در جهت بالانسنیگ و مدیریت فشار یکنواخت را بکار خواهیم برد.

مدیر امور آب و فاضلاب شهر ایلام از شهروندان خواست با توجه به قرار گرفتن در فصل  گرما، نهایت همکاری در زمینه مدیریت مصرف آب را داشته باشند تا همه  همشهریان از نعمت آب شرب بهره‌مند باشند.

منبع: ایسنا