کریم همتی، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام روز یک شنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر منطقه ایلام اظهار داشت: تیم فوق تخصصی موسسه “محکم” برای انجام اعمال جراحی رایگان کودکانی که در مرحله اول غربالگری و انتخاب شده اند ۱۸ اسفندماه دوباره به استان ایلام سفر می کند. وی افزود: این […]

کریم همتی، رییس دانشگاه علوم پزشکی استان ایلام روز یک شنبه در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر منطقه ایلام اظهار داشت: تیم فوق تخصصی موسسه “محکم” برای انجام اعمال جراحی رایگان کودکانی که در مرحله اول غربالگری و انتخاب شده اند ۱۸ اسفندماه دوباره به استان ایلام سفر می کند.
وی افزود: این تیم پزشکی متشکل از  پنج تیم جراحی در ۵ اتاق عمل بیمارستان امام خمینی(ره) از هجدهم تا ۲۴ اسفند ماه برای جراحی رایگان ۱۴۰ ناهنجاری مادرزادی که از قبل (دی ماه امسال) ویزیت شده بودند مستقر می شود.
وی تاکید کرد: تمامی خدمات و اعمال جراحی توسط  تیم  فوق تخصصی موسسه “محکم” به صورت کاملا رایگان ارائه خواهد شد.
همتی در ادامه با بیان اینکه خانواده های متقاضی کاشت حلزون به حمایت مالی نیاز دارند گفت: در این راستا تیم پزشکی موسسه خیریه حمایت از کودکان ناشنوا و کم شنوا “بخشش” با هدف کاشت حلزون و سمعک خانواده های نیازمند  ۲۲ اسفند ماه به استان ایلام سفر خواهند کرد.
گفتنی است، جمعیت ۸۰ میلیونی ایران سالی ۱۵۰۰ ناشنوا تولید می‌کند.