مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ایلام با تاکید بر اینکه تغییر فرمانداران از اختیارات استاندار است، گفت: شایعات روزهای اخیر در خصوص تغییر فرمانداران گمانه زنی رسانه ها است.

۸۲۰۹۰۷۷۴-۷۰۷۵۵۳۵۹

به گزارش روی خط رسانه راسان نیوز ؛  عبادالله باقری روز شنبه  اظهار کرد: جابجایی فرمانداران و مدیران اجرایی در حوزه های مختلف کاری از اختیارات استاندار است و بر اساس ارزیابی عملکرد و سنجش میزان موفقیت و ضعف آنان در انجام وظایف محوله ممکن است تشخیص به جابجایی یا تغییر دهند.
وی افزود: شهرستان های مختلف این استان دارای استعدادهای متفاوتی هستند و با توجه به اینکه یکسال از دوره زمانی دولت یازدهم باقی مانده است هرگونه جابجایی به ویژه در میان فرمانداران با هدف بهبود شرایط و خدمت رسانی بهتر به مردم محتمل است.
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری ایلام شایعات روزهای اخیر مبنی بر تغییر و جابجایی برخی از فرمانداران را گمانه زنی رسانه ها دانست و یادآور شد: هیچ گونه تغییری در فرمانداران تا این لحظه صورت نگرفته است.
در روزهای اخیر شایعاتی مبنی بر استعفای امیدعلی سبزی فرماندار دهلران و جایگزینی علی نجات سلیمانی (مدیرکل کنونی انتظامی و امنیتی استانداری به جای وی و همچنین جایگزینی معروف بسطامی فرماندار کنونی ایوان به جای ناصر خوشخبر در فرمانداری ایلام در فضاهای مجازی و برخی پایگاه خبری منتشر شده است.
پنجشنبه هفته گذشته امیدعلی سبزی فرماندار دهلران استعفای خود را تقدیم استاندار ایلام کرد ولی این استعفا از سوی محمدرضا مروارید پذیرفته نشد.
منبع: ایرنا