به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ نوروز شریعتی اظهار داشت: به منظور برخورد با سودا گران مرگ و مبارزه با هنجار شکنان و حفظ سلامت جامعه طرح ارتقای پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان اجرا و تعداد دو سوداگر مرگ دستگیر شدند. وی افزود: […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس،  سرهنگ نوروز شریعتی اظهار داشت: به منظور برخورد با سودا گران مرگ و مبارزه با هنجار شکنان و حفظ سلامت جامعه طرح ارتقای پاک سازی نقاط آلوده و جرم خیز در سطح شهرستان اجرا و تعداد دو سوداگر مرگ دستگیر شدند.

وی افزود: متهمان از خرده فروشان اصلی موادمخدر و دارای سوابق کیفری بودند که در دو عملیات موفق پلیسی دستگیر و مقادیری انواع موادمخدر از آنها کشف شد.

وی بیان اینکه متهمان با تشکیل پرونده تحویل دادسرا شدند، عنوان کرد: این طرح توسط پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان به مرحله اجرا در آمد و اجرای این طرح ها در آینده نیز در دستور کار پلیس قرار دارد.

شریعتی با تاکید بر برخورد قاطعانه با سوداگران مرگ، گفت: خرده فروشان مواد مخدر باید در فرایند اعمال مجرمانه خود احساس امنیت نکنند و بدانند که پلیس با قاطعیت تمام با هنجارشکنان و مخلان نظم و امنیت عمومی و سوداگران مرگ برخورد می کند و اجازه نخواهد داد سلامت را از جامعه سلب و جوانان را منحرف و اسیر مواد مخدر کنند.