ایلام، راسان خبر_ جانشین عقیدتی سیاسی ناجا با تاکید بر لزوم توجه به بصیرت افزایی کارکنان نیروی انتظامی برای موفقیت در اجرای ماموریت ها، گفت: بصیرت نگاه پلیس را در جامعه نافذ می کند.

۲۲۵۰۰۳۶

به گزارش روز یکشنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس ایلام،

حجت الاسلام و المسلمین محمد هادی بهشتی پور امروز در آیین تکریم معارفه روسای قدیم و جدید عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان ایلام اظهار داشت: امروز ایران با وجود توطئه های بی شمار دشمنان از امن ترین کشورهای جهان است.

وی ادامه داد:امنیت موجود در کشور به برکت اهل بیت و جانفشانی نیروهای خدوم نیروی انتظامی و سایر نیروهای مسلح محقق شده است.

جانشین عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه به موضوع اربعین و تاثیر آن در بصیرت افزایی کارکنان انتظامی استان ایلام اشاره کرد و گفت: امروز شما در استانی مشغول خدمت هستید که گردوغبار زائران اباعبدا..الحسین(ع)بر شما مزین می شود و این نعمتی است که نصیب هر کس نمی شود.

وی دینداری و بصیرت را عامل رسیدن به مقصود و هدف متعال عنوان کرد و گفت: استفاده صحیح و درست از برنامه های دینی باعث رسیدن انسان به کمال و سعادت است.

حجت الاسلام بهشتی پور تصریح کرد: بصیرت افزایی و نظارت بر اعمال و رفتار،از نکات مهمی است که باید انجام گیرد تا مسیر درست و بدون لغزش به کارکنان نشان داده شود.

وی گفت: پلیس با آگاهی و بصیرت افزایی کامل می تواند در ماموریت های خود از جمله برقراری امنیت و برخورد مجرمان از درک بیشتری برخوردار باشد.

جانشین عقیدتی سیاسی ناجا دوره های بصیرت را عامل اصلی در جلوگیری و ریزش کارکنان دانست که آن ها را از انحراف و خطر حفظ می کند.

فرمانده انتظامی استان ایلام خبر داد:

آمادگی کامل پلیس استان ایلام برای تامین امنیت اربعین

سردار نورعلی یاری امروز در مراسم تودیع و معارفه ریاست عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی ایلام اظهار داشت: مردم ایلام ولایت مداری خود را در صحنه های مختلف به اثبات رسانده اند.

وی گفت: در دوران دفاع مقدس استان ایلام حدود سه هزار شهید به انقلاب و آرامان های امام(ره)اهداء کرده است.

سردار یاری به نقش روحانیت مبارز استان و در راس آن آیت الله حیدری ایلامی اشاره کرد و گفت: روحانیت مبارز استان به عنوان سفیران امام(ره)افتخار آفرین و نقش بسزایی داشتند.

وی کارکنان پلیس ایلام را یکی از پاک ترین نیروها دانست و گفت: پلیس ایلام با دلسوزی و خلوص نیت به کشور خدمت می کنند که نکته خوب و ارزشمندی است.

فرمانده انتظامی استان شاخص های امنیت در استان را بسیار مطلوب ارزیابی کرد و گفت: رضایت مندی مردم،مسئولان و بازرسی های میدانی ناجا خود گواه این مطلب است.

وی اخلاق مداری را از جنبه های مثبت پلیس ایلام یاد کرد و گفت: برخورد شایسته با ارباب و رجوع و در عین حال برخورد قاطع با هنجارشکنان نمونه بارز آن است.

سردار یاری مهمترین ماموریت پیش روی پلیس را ماموریت ملی اربعین عنوان کرد و گفت: برنامه اربعین بازتاب داخلی،منطقه ای و بین المللی دارد و برای کلیه کشورها از جمله آل سعود و اسرائیل مهم است.

وی در پایان گفت: پلیس استان آمادگی کامل را دارد که امنیت زائران اباعبدا..الحسین(ع)را به نحو مطلوب فراهم کند.

در این مراسم از زحمات و تلاش های خالصانه حجت الاسلام والمسلمین بهمن جوشقانی در مدت تصدی ریاست عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین حسن محتشمی به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان ایلام معرفی شد.

گفتنی است  در این مراسم از زحمات و تلاش های خالصانه حجت الاسلام والمسلمین بهمن جوشقانی در مدت تصدی ریاست عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان تقدیر و حجت الاسلام والمسلمین حسن محتشمی به عنوان رئیس جدید عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی استان ایلام معرفی شد.