ایلام، راسان خبر_ جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و پروژه های عمرانی شهرک صنعتی دهلران با حضور فرماندار این شهرستان برگزار شد.

download-1

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی شهرک صنعتی ایلام؛ مديرعامل شركت شهركهاي صنعتي استان ايلام از برگزاری جلسه بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و پروژه های عمرانی شهرک صنعتی دهلران با حضور فرماندار این شهرستان خبر داد.

مرتضی داراییگفت : شركت در راستاي اجراي وظايف و تعهدات خود و به منظور بهينه سازي خدمات به واحدهاي صنعتي مستقر در اين شهرك ، انجام  پروژه هاي  رمپ ورودي ، تابلو ورودي ، احداث اتاقك نگهباني ، روشنايي معابر  و آسفالت خيابانها را در دست اقدام دارد.

وي اظهار  اميدواري كرد : با تعامل و تفاهم سازنده اي كه با مسوولان شهرستان بويژه فرماندار ايجاد شده ،  بودجه تخصيصي به شهرك صنعتي دهلران  از رشد بالايي برخوردار باشد.

مدیرعامل شرکت شهرکهای صنعتی استان ایلام در پایان این جلسه ، ضمن بازديد از پروژه هاي عمرانی در دست اقدام و امكانات ايجاد شده از واحدهاي توليدي رب گوجه فرنگي شاداب و فولاد آسمان بازدید و از نزديك مسايل و مشكلات آنان را بررسي كرد.