به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان ایلام: نتایج پنجاه و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم کشور مالزی که رقابت‌های آن در دو بخش قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم طی روزهای 25 تا 30 اردیبهشت ماه در کوالالامپور برگزار شد،30 اردیبهشت ماه با […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از  روابط عمومی اداره کل اوقاف وامورخیریه استان ایلام: نتایج پنجاه و نهمین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم کشور مالزی که رقابت‌های آن در دو بخش قرائت تحقیق و حفظ کل قرآن کریم طی روزهای 25 تا 30 اردیبهشت ماه در کوالالامپور برگزار شد،30 اردیبهشت ماه با حضور پادشاه مالزی اعلام شد.

در رشته قرائت تحقیق رتبه اول در بخش آقایان نصیب حامد علیزاده از جمهوری اسلامی ایران شد و نفر دوم تا پنجم به ترتیب از کشورهای عراق، مالزی، کانادا و سنگاپور بودند.

در رشته حفظ کل قرآن کریم در بخش آقایان نفرات اول تا سوم به ترتیب از کشورهای سنگال، مالزی و قطر و در رشته حفظ کل قرآن در بخش بانوان به ترتیب نفرات اول تا سوم نیجریه، بودند.

اداره کل اوقاف وامورخیریه استان ایلام، کسب ابن مقام ارزشمند و پر افتخار را به قاری برجسته کشورمان اقای حامد علیزاده،خانواده ایشان و جامعه قرانی کشورمان تبریک و تهنیت می گوید.