به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، “عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام امروز 25 بهمن 97 با اعلام این خبر اظهار داشت : حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته فرصت بسیار مناسبی جهت معرفی اقامتگاههای بوم گردی استان می باشد . وی […]

به گزارش روابط عمومی و امور فرهنگی ، “عبدالمالک شنبه زاده” مدیر کل میراث فرهنگی ، صنایع دستی و گردشگری استان ایلام امروز 25 بهمن 97 با اعلام این خبر اظهار داشت : حضور در نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته فرصت بسیار مناسبی جهت معرفی اقامتگاههای بوم گردی استان می باشد .

وی افزود: در این نمایشگاه ظرفیت های استان ایلام در حوزه گردشگری به نمایش گذاشته شده است . 

وی گفت: اینگونه نمایشگاه ها فرصت خوبی برای همه استان های کشور است تا بتوانند گوشه ای از جاذبه های سیاحتی، زیارتی مناطق مختلف استان خود را برای عموم مردم معرفی کنند.

مدیر کل میراث فرهنگی استان ایلام تصریح کرد: استان ایلام از جمله استان های کشور است که در فصول مختلف سال با توجه به تنوع آب و هوایی می تواند هدف گردشگری هموطنان قرار گیرد.

وی ادامه داد: صنایع دستی مختلف این استان از جمله گلیم نقش برجسته برای علاقه مندان به حوزه گردشگری شناخته شده است اما باید با حضور در چنین نمایشگاه هایی این هنرهای اصیل مردم استان را به همه نشان دهیم.

شنبه زاده بیان کرد : خوشبختانه غرفه استان ایلام در دوازدهمین نمایشگاه بین المللی گردشگری و صنایع وابسته مورد استقبال خوبی قرار گرفته که از جمله دلایل آن تنوع حوزه گردشگری و صنایع دستی با اولویت اقامتگاههای بوم گردی استان است.

او ادامه داد: دمنوش های گیاهی که از گیاهان دارویی مناطق مختلف استان تهیه شده اند در این نمایشگاه برای مردم جذابیت ویژه ای داشته که باید در این زمینه اقدامات بیشتری انجام داد.