ایلام، راسان خبر_ عضو شورای اسلامی شهر ایلام گفت: احتمالا مصاحبه حضوری شش نامزد نهایی احراز پست شهرداری برای تعیین و انتخاب شهردار ایلام عصر سه شنبه با حضور اعضای شورا برگزار می شود.

۸۲۱۸۱۳۶۹-۷۰۹۲۴۶۱۴

به گزارش گروه روی خط رسانه های راسان خبر؛ حسین جوکار اظهار کرد: این شش نفر از میان ۲۰ نامزد اولیه که دارای بیشترین شاخص و ملاک مورد نظر شورا برای تصدی سمت شهرداری بودند انتخاب و به مرحله دوم راه یافته اند.
وی میزان تحصیلات، سوابق کاری در شهرداری، تسلط به مواد قابل اجرای شهرداری و رزومه کاری را از جمله شاخص ها و فاکتورهای مهم برای انتخاب نامزدها و در نهایت شهردار آینده ایلام برشمرد و افزود: این ۶ نفر بیشترین شاخصه های مد نظر شوراییان را داشتند.
جوکار یادآور شد: در جریان برگزاری مصاحبه حضوری از این افراد، نامزدها باید شمه ای از رزومه کاری و سوابق خود که مرتبط با شهرداری است را بیان کرده همچنین برنامه های پیشنهادی و راهکارهای منطقی و قابل اجرای خود برای مدیریت شهری را نیز اعلام کنند.
وی تاکید کرد: در صورت موافقت اعضای شورای شهر، مصاحبه حضوری نامزدهای تصدی پست شهرداری با حضور جمعی از اصحاب رسانه، معتمدین و مدیران دستگاه های اجرایی که با شهرداری و چارچوب وظایف و عملکرد شهرداری آشنایی بیشتری دارند، برگزار خواهد شد.
عضو شورای اسلامی شهر ایلام گفت: اگر این برنامه با حضور رسانه ها، معتمدین و مدیران دستگاه های اجرایی انجام شود، انتخاب شهردار آینده ایلام با مشورت و قضاوت آنها و اعضای شورای شهر و بعد از شنیدن برنامه ها و اهداف نامزدها انجام می گیرد.
به گفته جوکار، عیساییان (شهردار مناطق کلانشهر کرمانشاه)، خالق منصوری، منت محمدی، جلال الدین محمدی، غلامرضا طاهری و طالب صادقیان هگی از ایلام بعنوان ۶ نامزد احراز پست شهرداری هستند که یک نفر از آنها به عنوان شهردار ایلام انتخاب می شود.
۱۱ عضو شورای اسلامی شهر ایلام در اوایل مرداد امسال با استیضاح یزدان قبادیان شهردار سابق ایلام، وی را از این سمت کنار گذاشتند.
ایرنا