ایلام، راسان خبر_ دکتر امینی گفت: حق التدریس معلمان حق التدریسی تا پایان هفته پرداخت خواهد شد .

IMG_20170225_5497

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر از ایلام؛ دکتر امینی افزود: وظیفه یک نماینده پیگیری مطالبات عمومی مردم بوده و نظام اسلامی بر مبنای خدمت گذاری صادقانه شکل گرفته و امروز مهمترین وظیفه مسئولان خدمت صادقانه، بی منت به مردم و حل مشکلات آنها با همه توان است.
وی با بیان اینکه انتظار مردم از نمایندگان خود در شهرستان‌ها دفاع از حقوق آنها و ممانعت از تبعیض است بیان کرد: ما موظفیم به استیفای حقوق ملت بپردازیم و از تضعیف حق آنها جلوگیری کنیم و به رشد و بالندگی هر چه بهتر و بیشتر نظام کمک کنیم.
رئیس مجمع نمایندگان استان ایلام اظهار کرد: از بهترین امتیازات جامعه بشری هنر معلمی است. معلم با تعلیم و نشرِ علم، انسانها را به سوی کمال و پیشرفت سوق می دهد و عشق و ایمان را بر لوح جان و ضمیر پاک انسانها ثبت می کند و ندای فطرت را در فضای عالم طنین انداز می گرداند. در حقیقت تمام ترقیات و کمالات انسانها مدیون معلم است.
وی افزود : طی پیامکی از طرف یک از موکلین بنده در استان ایلام پیگیری رفع حل مشکل معلمان حق التدریسی شده وطی تماس تلفنی با وزیر محترم جناب آقای دکتر آشتیانی موضوع را انعکاس داده وخواستار حل هرچه سریعتر موضوع توسط ایشان شدم که ایشان هم قول پیگیری مشکل وحل این موضوع را تا پایان هفته ی جاری دادند ودر این خصوص دیدارهای را با معاونت پارلمانی ومعاونت پشتیبانی و ومسئول بودجه وزارت آموزش و پرورش را داشته وخواستار حل مشکل معلمان حق التدریسی وپرداخت مطالبات انها گردیدم وطبق قولهای داده شده حق التدریس معلمان حق التدریسی تا پایان هفته جاری پرداخت خواهد شد.
متن این موکل عزیز به شرح ذیل است پارسال معلمان حق التدریس شب عید ریالی حقوق نگرفته بودن ولحظه تحویل سال بجای دعا از شرمندگی مان بخاطر زن بچه مون آرزوی مرگ می کردیم امسال از مهر تا الان حقوق نگرفتیم و از آمدن عید وحشت داریم وگناهمان چیست؟