ایلام، راسان خبر_ سرپرست انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب هستند.

به گزارش روز پنج شنبه پایگاه خبری راسان خبر از پایگاه خبری پلیس ؛سرپرست انتظامی شهرستان ملکشاهی گفت: خانواده‌های شهدا، ایثارگران و جانبازان بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب هستند.
سرهنگ خسرو تنها در دیدار با خانواده شهید حمید تام اظهار کرد: ایثار و فداکاری شهدا مسیر تعالی و پیشرفت روز افزون را در برابر فرزندان امروز کشور گشوده است.
وی در این دیدار که با هدف تجدید میثاق با شهدا و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت برگزار شد، با تجلیل از صبوری خانواده معظم شهیدان یادآور شد: خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.
سرپرست انتظامی شهرستان ملکشاهی افزود: خانواده‌های معظم شهدا، ایثارگران و جانبازان، بزرگترین سرمایه‌های معنوی انقلاب و ملت هستند که یادشان اشاعه ارزش‌های ایثار و پایداری در جامعه محسوب می‌شود.
سرهنگ تنها با بیان اینکه پلیس شهرستان ملکشاهی قدردان ایثار و فداکاری شهدا و خانواده‌های معزز آنها است، گفت: فرهنگ ایثار و شهادت مانند میراثی گرانبها در ذهن ملت ایران باقی‌ مانده و برای حفظ و مصونیت آن از آفت تحریف، دیدار با خانواده شهدا راهگشا خواهد بود.