فرماندار شهرستان مرزی مهران در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر ، خبر های انتشار یافته در فضای مجازی، مبنی بر ضرب و جرح مسئول پیشین حراست فرمانداری را تکذیب و بی اساس خواند. ناصری ماجرا را این گونه شرح داد: این فرد با مراجعه به اتاقم کارم، در خواست واگذاری منزل مسکونی با […]

فرماندار شهرستان مرزی مهران در گفتگو با خبرنگار سایت خبری راسان خبر ، خبر های انتشار یافته در فضای مجازی، مبنی بر ضرب و جرح مسئول پیشین حراست فرمانداری را تکذیب و بی اساس خواند.

ناصری ماجرا را این گونه شرح داد: این فرد با مراجعه به اتاقم کارم، در خواست واگذاری منزل مسکونی با تعدادی، اثاثیه که متعلق به سازمان است میکند ، پس از رد درخواست، مسئول حراست پیشین با پافشاری مانع از خروج بنده از محل کارم شد.

ناصری ادامه داد : همواره تلاش می کردم ایشان را به آرامش دعوت کنم و با توضیح این موضوع که واگذار این مکان منوط به سپری کردن یکسری مراحل قانونی است و  نمی توانم در این مورد تصمیم گیری کنم اما وی  همچنان خواستار تایید درخواستش شد و با بکار بردن الفاظ رکیک بنده را مورد توهین قرار می داد.

ناصری در ادامه با تاکید بر اینکه این موضوع در حد جر و بحث بوده و هیچ گونه درگیری بین ما اتفاق نیفتاده است ، خبرهای انتشار یافته در فضای مجازی را کذب و بی اساس خواند .

جوابیه روابط عمومی فرمانداری مهران؛

  پیرو درج خبری مبنی برضرب و شتم مسئول حراست فرمانداری مهران توسط فرماندار محترم شهرستان مطالبی را جهت تنویر افکار عمومی بحضور ارسال خواهشمند است بر اساس قانون عین جوابیه را منتشر فرمائید.

در تاریخ 6/2/96 روز چهارشنبه کارشناس سابق حراست فرمانداری مهران که ظاهرا خود را مسئول حراست معرفی کرده است در حالیکه ایشان ضمن اینکه مسئول حراست نمی باشد،بازنشسته نیز شده است، به دفتر فرماندار محترم مراجعه و ازفرماندار محترم اسکان و تمدید قرارداد منزل مسکونی متعلق به فرمانداری مهران را درخواست می کنند.
نامبرده تقاضای استفاده و در اختیار گذاشتن وسایل و امکانات دولتی که هم اکنون در تصرف و اختیار وی در منزل سازمانی می باشد را دارد .پس از درخواست های متعدد غیر قانونی آقای زارعی ،فرماندار محترم به ایشان غیر قانونی بودن استفاده از اموال دولتی را تشریح می کند و به ایشان می گوید چونکه جنابعالی در حال حاضر بازنشسته هستید نمی توانید در منزل سازمانی سکونت داشته باشید و از امکانات دولتی استفاده کنید ،از طرفی شهرستان مرزی مهران بعلت حضور کارکنان دستگاه های متعدد نیازمند در اختیار قرار دادن منازل مسکونی سازمانی به کارکنان شاغل در دستگاه می باشد. زارعی مجددا برخواسته های غیر قانونی خود و مصر و پافشاری میکند و از فرماندار می خواهد که نسبت به تمدید قرارداد منزل سازمانی اقدام نماید.

نامبرده منزل سازمانی متعلق به دولت را جزء مالکیت و متعلق به خود می داند و عنوان می کند بنده 30 سال برای دولت زحمت کشیده ام بایستی مزد زحماتم را با در اختیار نهادن منزل مسکونی جبران کنید.فرماندار محترم ضمن تشریح این موضوع که منزل مسکونی متعلق به دولت است و اینجانب اختیار این موضوع که بتوانم آنرا به شما واگذار نمایم را ندارم و صلاحیت واگذاری آن در حدود و اختیارات اینجانب نیست ولی با کمال تاسف آقای زارعی مجددا مصر بر اقدامات غیر قانونی بوده و از فرماندار می خواهد حتما این برگه واگذاری را برایم امضاء کنید وگرنه زنده از اتاق فرمانداری بیرون نخواهید رفت.

فرماندار محترم که سعی دارد ایشان را به آرامش دعوت کند و حتی با ذکر این نکته که اگر مسئولین اجازه بدهند می توانی یکسال دیگر هم در منزل سازمانی اسکان داشته باشید ولی نامبرده فقط درخواست واگذاری همیشگی و دائم منزل سازمانی را دارد و پس از اینکه فرماندار جهت شرکت در جلسه انتخابات می خواهد از اتاق بیرون برود درب اتاق را بمنظور عدم خروج فرماندار مسدود و مانع از خروج فرماندار می گردد.فرماندار محترم که نامبرده را عصبی و ناراحت می بیند تعدادی از کارکنان فرمانداری را جهت آرام کردن و انتقال ایشان از اتاق فرماندار را به محل کار خود فرا می خواندکه نامبرده با توهین،اهانت ،پرخاشگری و ادبیات خارج از شئون ونزاکت اخلاقی فرماندار را مورد هتک حرمت قرار می دهد.سپس مسئولین اقتصادی استان را مورد بی حرمتی و اهانت قرار داده و با اخلال در نظم عمومی باعث مختل شدن کار فرماندار میگردد.

نامبرده فوق بدلیل مشکلات اداری که به علت رعایت مسائل امنیتی از بازگو کردن آن معذوریم و همچنین اخلال در نظم عمومی ،اهانت ،توهین و تشویش اذهان عمومی و ارائه گزارش خلاف واقع به اصحاب رسانه و طی صورتجلسه بعمل آمده از مجموعه فرمانداری، مشارالیه را بدلیل موارد فوق و همچنین تخلفات اداری دیگری به مرجع محترم قضایی معرفی خواهد کرد و این فرمانداری در اسرع وقت به جهت دفاع از شان و کرامت خود بر علیه ایشان اقامه دعوی خواهد کرد.

یاد آوری میکنم ضرب و شتم حراست فرمانداری مهران توسط فرماندار کذب محض وخلاف واقع میباشدو حتی یک درصد آن هم مورد تایید نیست و فقط این شخص با انگیزه فشار به فرمانداری برای بدست آوردن منافع شخصی خویش بوده وسعی دارد با تشویش اذهان عمومی خواسته های غیر قانونی خود را تحمیل نماید که این فرمانداری مهران تسلیم خواسته های خلاف قانون وی نخواهد شد.
در پایان یا آور می شوم که بخاطرمطامع دنیوی که زودگذرخواهند بود نباید آخرت خود را فروخت.