ایلام، راسان خبر_ سرپرست شهرداری ایلام گفت: خسارت ناشی از آتش سوزی عمدی عصر دوشنبه به پارکینگ وسایل نقلیه سنگین شهرداری ایلام از سوی کارشناسان در دست بررسی است.

۸۲۲۷۰۷۲۸-۷۱۰۹۸۶۷۸

به گزارش روز سه شنبه پایگاه خبری راسان خبر به نقل از ایرنا؛ غلامرضا طاهری اظهار کرد: در این آتش سوزی سه دستگاه ماشین های سنگین شهرداری شامل یک دستگاه غلتک، یک دستگاه فنیشر و یک دستگاه تانکر قیر پاش بین ۵۰ تا ۱۰۰ درصد دچار خسارت شد.
وی یادآور شد: وسایل نقلیه خسارت دیده در رده ماشین های راهسازی است و به همین علت بیمه بدنه ندارند و تنها زیر پوشش بیمه حوادث هستند اما چون حادثه عمدی است ممکن است برای دریافت خسارت با مشکل مواجه شویم.
وی تاکید کرد: با شرکت هپکو اراک سازنده این وسایل نقلیه تماس گرفته شده و قرار است کارشناسان آن برای بازدید وسایل نقلیه خسارت دیده به استان مراجعه کنند تا امکان تعمیر و یا از رده خارج شدن این ماشین ها بررسی شود.
سرپرست شهرداری ایلام گفت: فردی که پارکینگ وسایل نقلیه سنگین شهرداری را به آتش کشیده است از نیروهای شهرداری و نگهبان پارکینگ است که به سبب ناراحتی و عصبانی شدن از رد درخواست مرخصی اش این جرم را مرتکب شده است.
طاهری اظهار کرد: این فرد از سوی پلیس دستگیر شده و به طور حتم مسئولیت کامل آتش سوزی بر عهده وی است.
آتش سوزی عمدی پارکینگ وسایل نقلیه شهرداری ایلام روز گذشته حدود ساعت ۱۷٫۳۰ عصر به وقوع پیوست که با تلاش ماموران آتش نشانی مهار شد.

شب گذشته تعداد زیادی از ماشین آلات شهرداری مستقر در این پارکینگ در این حادثه دچار حریق شده و خسارت فراوانی به این ماشین آلات و تأسیسات مستقر در پارکینگ شهرداری ایلام وارد شده است.