ایلام، راسان خبر_ دانشجوی عکاس آبدانانی مقام دوم جشنواره ملی در بین دانشکده‌های فنی کشور در بخش عکاسی را کسب کرد.

۲۶۱۴۳t

به گزارش راسان خبر به نقل از ایسنا؛ «بهزاد نصیری» عکاس و عضو انجمن سینما جوانان ایران-دفتر ایلام با شرکت در جشنواره ملی فرهنگی هنری دانشکده‌های فنی کشور که به میزبانی دانشکده شهید قاضی طباطبایی ارومیه ، در استان آذربایجان غربی برگزار شد،  در بخش عکاسی مقام دوم را کسب کرد.

این عکاس جوان که دانشجوی رشته ارتباط تصویری است،گفت: موضوع عکاسی که به‌صورت کارگاهی برگزار شد دریاچه ارومیه بوده ۲۰ نفر برتر از دانشکده‌های سراسر کشور به این رقابت دعوت‌شده بودند که پس از دو روز عکاسی در دریاچه ارومیه زیر نظر «رومین محتشم» عکاس برجسته بین‌المللی  نهایتاً پس از داوری موفق به کسب رتبه دوم شدم.

وی ادامه داد: اسم این مجموعه «هنوز نفس دارم» بود که پیوند بین مردم و دریاچه را نشان می‌دهد و با توجه به خشک شدن ساحل و متروک شدن تفریحگاه‌های سال‌های نه‌چندان دور هنوز هم بسیاری از مردم برای گذراندن اوقات خود و شادی کردن به همراه خانواده‌ها به این دریاچه سفر می‌کنند و دریاچه را تنها نمی‌گذارند.

این دانشجو گفت: پنج سال است که به‌صورت حرفه‌ای مشغول عکاسی هستم و مقام‌های متعددی در جشنواره‌های ملی و استانی در تهران، مازندران، خراسان رضوی و اصفهان کسب کرده‌ام.