به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ در هفتمین روز از هفته دولت با حضور استاندار ایلام، مدیرکل صدا و سیمای ایلام، مدیرکل دادگستری استان، و مسولان ارشد شهرستان سیروان  ۱۲ طرح در این شهرستان با اختصاص ۸۰ میلیون ریال افتتاح یا کلنگ زنی شد. فرماندار سیروان در گفتگو با خبرنگار ما گفت:  این طرح ها در بخش […]

download
به گزارش خبرنگار راسان خبر؛ در هفتمین روز از هفته دولت با حضور استاندار ایلام، مدیرکل صدا و سیمای ایلام، مدیرکل دادگستری استان، و مسولان ارشد شهرستان سیروان  ۱۲ طرح در این شهرستان با اختصاص ۸۰ میلیون ریال افتتاح یا کلنگ زنی شد.
فرماندار سیروان در گفتگو با خبرنگار ما گفت:  این طرح ها در بخش های عمران شهری و روستایی، کشاورزی،تولیدی، صداوسیما، راه سازی و آب ۹۰ میلیارد ریال از محل اعتبارات ملی،تملک دارایی و سرمایه گذاری استانی ومنابع داخلی دستگاه های اجرایی هزینه شده است.

افتتاح واریانت سفیدخانی بااعتبار یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، افتتاح جایگاه س. ان. جی شهرستان بااعتباری بالغ‌بر ۲ میلیارد تومان در قالب سرمایه‌گذاری و تسهیلات بانکی با ۴ نفر اشتغال‌زایی،  افتتاح واحد تولیدی تخته وایت برد در شهرک صنعتی بااعتباری بالغ‌بر ۳۰۰ میلیون تومان و اشتغال‌زایی ۴ نفر ازجمله طرح‌های هفته دولت سال جاری در این شهرستان به شمار می‌رود.

 افتتاح  طرح دیجیتال‌سازی شبکه تلویزیونی بخش کارزان و دهستان زنگوان بااعتبار ۲ میلیارد تومان و افتتاح پروژه بلوار اصلی شهر لومار به‌صورت دوطرفه به طول۱۲۰۰ متر بااعتباری بالغ‌بر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون تومان، افتتاح  طرح آسفالت ۷ هزار مترمربع معابر روستایی در  روستاهای کلی کلی و سرتنگ و چندین پروژه احداث کانال و جداول و اجرای طرح هادی در  روستاهای این شهرستان بااعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیون تومان از طرح‌های افتتاحی این شهرستان در هفته دولت بود.