به گزارش پایگاه خبری راسان خبر؛ در این دیدار که معاونان تعاون و مسکن و بهداشت استان و رئیس شهرستان ایلام حضور داشتند نیزحضور داشتند ، رستمیان با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت : خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت […]

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر؛ در این دیدار که معاونان تعاون و مسکن و بهداشت استان و رئیس شهرستان ایلام حضور داشتند نیزحضور داشتند ، رستمیان با تجلیل از صبر، ایثار و فداکاری‌های خانواده معظم شهیدان، جانبازان و ایثارگران، گفت : خانواده شهدا، فرزندان برومند خود را در زمانی که کشور به آنها نیاز داشت در راه اسلام و انقلاب تقدیم کردند و این اجری بی پایان در نزد خدای متعال خواهد داشت.

وی، تصریح کرد: مردم ایران قدردان ایثار و فداکاری جانبازان قهرمان و خانواده‌های معزز آنان هستند .
مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان ایلام ، افزود: امیدواریم خداوند به ما توفیق دهد تا بتوانیم ادامه دهنده راه شهیدان باشیم.
در این دیدار بسطامی رئیس و سلطان زاده معاون تعاون و مسکن بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان ایلام نیز حضور داشتند و از مقام والای شهدا تجلیل نمودند.

لازم به ذکر است امروز عصر ودر آستانه اعیاد شعبانیه ومیلاد با سعادت امام حسین علیه السلام و همچنین بزرگ جانباز کربلای معلی و امام سجاد ، مدیرکل و مسئولان بنیاد استان با دیدار با این اسوه های صبر و پایداری از مقام والای آنان تجلیل کردند.
دیدارهای امروز با سایر خانواده شهیدان از جمله مهدی رشیدی ، عدنان ملکی ، کریم نادریان ،عباسقلی مصطفی
و داود تاوانه صورت گرفت .