به گزارش راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “نورعلی یاری”  فرمانده انتظامی ایلام  اظهار داشت: اقدام شیطان بزرگ در قرار دادن نام سپاه در لیست تروریستی آن هم در آستانه ولادت امام حسین (ع) یگانه پاسدار حق و حقیقت، یک حماقت محض است. وی افزود: پاسداران بارها در عمل نشان دادند که […]

به گزارش راسان خبر به نقل از پایگاه خبری پلیس، سردار “نورعلی یاری”  فرمانده انتظامی ایلام  اظهار داشت: اقدام شیطان بزرگ در قرار دادن نام سپاه در لیست تروریستی آن هم در آستانه ولادت امام حسین (ع) یگانه پاسدار حق و حقیقت، یک حماقت محض است.
وی افزود: پاسداران بارها در عمل نشان دادند که حافظ انقلاب هستند و چنان درس عبرتی به دشمنان داده اند که تا ابد در حافظه تاریخ ماندگار شد و امنیت و آرامش کشور را تضمین کردند.
فرمانده انتظامی استان ایلام خاطرنشان کرد: نه تنها همه ما در نیروهای مسلح، بلکه کُل مردم در خاک پهناور ایران اسلامی پاسدارند و از ارزش‌های انقلاب اسلامی که ثمره خون هزاران شهید است پاسداری می کنند و هیچ گاه به یاوه گویی های دشمن، توجه نشان نمی دهند.
وی افزود: امروز سپاه پاسداران مجموعه ای از وظایف فرهنگی، اجتماعی و اقتصادی را بر عهده دارد که در مسیر خدمت به نظام اسلامی انجام می دهند و همگان تلاش جهادی آنان را در زلزله سال گذشته کرمانشاه و سیل اخیر به وضوح مشاهده کردند.
فرمانده انتظامی استان ایلام در پایان گفت: واژه پاسداری، مقدس است و یادگار سید الشهداء (ع) و ۷۲ تن از یاران با وفایش است و تا ابد نیز تقدسش ماندگار خواهد ماند و همه یکصدا پاسداریم و از آرمان های انقلاب با جان و دل دفاع خواهیم کرد.