در هفته دولت در سطح شهرستان ۴۶ پروژه با  بیش از ۱۳ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهدشد.

download

به گزارش راسان خبر؛ «پرویز کولانی» فرماندار چرداول، در ابتدای  افتتاح و کلنگ‌زنی پروژه‌های چرداول  با حضور معاون آموزش و پرورش و معاون سیاسی امنیتی استانداری ایلام اظهار کرد: در هفته دولت در سطح شهرستان ۴۶ پروژه با  بیش از ۱۳ میلیارد تومان افتتاح و کلنگ زنی خواهد شد.

پروژه قطعه سوم جاده مسیر سرابله – پل سیمره با ۳۰۰۰۰ میلیون ریال،روکش آسفالت سرابله به شباب به طول ۵ و نیم کیلومتر بااعتبار ۱۰۰۰۰ میلیون ریال،، خط‌کشی محور سرابله- آسمان‌آباد به طول ۳ و نیم کیلومتر بااعتبار ۷۰۰ میلیون ریال و خط‌کشی محور سرابله به شباب به طول ۷ کیلومتر بااعتبار ۲۰۰ میلیون ریال و شانه سازی محور سرابله به شباب به طول ۱۰ کیلومتر و بااعتبار ۱۸۰۰ میلیون ریال افتتاح شد.

در ادامه گازرسانی به ۶ روستای بخش زاگرس شامل «یندوله» علیا و سفلی، «دول زرد»، «چغاسبز»، «کله قطار» سفلی و علیا افتتاح و  ۱۴۴ خانوار این منطقه از نعمت گاز بهره‌مند شدند.

برای این ۱۳ کیلومتر شبکه توزیع گاز ۸ میلیارد ریال هزینه شده است.

در ادامه دبستان دو کلاسه روستایی «کله قطار سفلی» با زیربنای ۱۰۸ مترمربع و اعتبار ۲۸۲ میلیون تومان کلنگ زنی شد.

بازدید از کارخانه « گستر آتنا» شهرک صنعتی شباب، بازدید از شرکت «کوشاب غرب» تولید نوشابه‌های ویتامینه شباب، دیدار با خانواده شهدا و شرکت در نماز جمعه شهرستان از دیگر برنامه‌های معاون وزیر آموزش‌وپرورش و معاون سیاسی و امنیتی استاندار ایلام و دیگر مسئولان این شهرستان بود.