-ایلام، راسان خبر_ رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: زنی که با جعل عنوان بیش از یک میلیارد و ۲۱۵ میلیون ریال از ۱۸ نفر کلاهبرداری کرده بود، دستگیر شد.

IMG_20170311_37278

به گزارش روز شنبه پایگاه خبری راسان خبر از ایلام به نقل از کانال خبری پلیس، سرهنگ علی مهری اظهار کرد: به دنبال شکایت چند نفر مبنی بر اینکه از آن ها کلاهبرداری چند میلیونی صورت گرفته است موضوع در دستور کار اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی استان قرار گرفت.
وی ادامه داد: بررسی های اولیه پلیس مشخص کرد زنی ۲۲ ساله با جعل عنوان خود را کارمند بانک و کارمند یکی دیگر از نهادهای دولتی معرفی کرده و از طعمه های خود کلاهبرداری می کرده است.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: متهم با قول اخذ وام و اشتغال طعمه های خود را فریب داده و با گرفتن مبالغی از آن ها کلاهبرداری می کرد.
وی افزود: با اشراف اطلاعاتی پلیس این فرد شناسایی و دستگیر شد.
سرهنگ مهری با اشاره به اینکه متهم تاکنون به ۱۷ فقره کلاهبرداری با جعل عنوان اعتراف کرده، افزود: وی در مجموع یک میلیارد و ۲۱۵ میلیون و ۶۰۰ هزار ریال از طعمه های خود کلاهبرداری کرده است.
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان ایلام گفت: این متهم با تشکیل پرونده تحویل مراجع قضایی و در آنجا با قرار روانه زندان شد.