به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان؛ «مهناز همتی» مدیرکل استاندارد استان ایلام در حاشیه‌ی این مراسم با تاکید بر نقش مراکز علمی و تحقیقاتی در تدوین و ترجمه استانداردها اظهار کرد: امیدواریم شاهد نقش‌آفرینی بیشتر جهادگران دانشگاهی در تدوین استانداردها باشیم. ذبیح‌الله مهری‌پور رئیس جهاددانشگاهی واحد […]

به گزارش سایت خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل استاندارد استان؛ «مهناز همتی» مدیرکل استاندارد استان ایلام در حاشیه‌ی این مراسم با تاکید بر نقش مراکز علمی و تحقیقاتی در تدوین و ترجمه استانداردها اظهار کرد: امیدواریم شاهد نقش‌آفرینی بیشتر جهادگران دانشگاهی در تدوین استانداردها باشیم.

ذبیح‌الله مهری‌پور رئیس جهاددانشگاهی واحد استان ایلام هم در این نشست افتتاح دفتر استاندارد‌سازی را در تداوم همکاری‌های این دو سازمان عنوان و ابراز امیدواری کرد نتیجه‌ی این فعالیت‌ها استانداردسازی و در نتیجه سلامت همه‌جانبه مردم باشد.

در این مراسم تفاهم‌نامه‌ای بین مدیرکل استاندارد استان و رئیس جهاددانشگاهی واحد استان به امضاء رسید.

بهره‌برداری از امکانات علمی و فنی طرفین، انجام بازدیدهای مشترک از جهاددانشگاهی و اداره کل، همکاری در تدوین استانداردهای ملی و بین‌المللی و برگزاری دوره‌های آموزشی از جمله موارد این همکاری درج شده در این تفاهم‌نامه است.

در این نشست «زهرا فرخ‌نژاد» معاون آموزشی جهاددانشگاهی واحد استان به عنوان رابط این دفتر معرفی شد.