به گزارش راسان خبر از روابط عمومی اداره کل بهزستی استان؛ مدیر کل بهزیستی ایلام از برگزاری دومین همایش بهزیستی و رسانه همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی در این استان خبر داد. قیصربیگی روز سه شنبه  با اعلام این خبر اظهار کرد: این همایش در چهار محور آسیب های اجتماعی، معلولیت ها و مشارکت های […]

به گزارش راسان خبر از روابط عمومی اداره کل بهزستی استان؛ مدیر کل بهزیستی ایلام از برگزاری دومین همایش بهزیستی و رسانه همزمان با گرامیداشت هفته بهزیستی در این استان خبر داد.

قیصربیگی روز سه شنبه  با اعلام این خبر اظهار کرد: این همایش در چهار محور آسیب های اجتماعی، معلولیت ها و مشارکت های مردمی و فرهنگی و پشیگیری همزمان با هفته بهزیستی برگزار می شود.
وی گفت: خبرنگاران رسانه های مکتوب فعال در استان ایلام (اعم از شهرستان ها و مرکز استان) شامل مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری اینترنتی دارای مجوز می توانند با ارسال اثر مرتبط با بهزیستی در طول یکسال گذشته در این همایش شرکت کنند.
قیصریگی تاکید کرد: فعالان رسانه های گروهی استان تا آخر وقت اداری چهارشنبه 21 تیرماه فرصت دارند آثار خود را در زمینه های خبر، گزارش، مصاحبه، یادداشت و عکس با موضوع های همایش (دوره انتشار از تیرماه 95 تا تیرماه 96) به دبیرخانه جشنواره واقع در روابط عمومی اداره کل بهزیستی ایلام ارسال کنند.
مدیرکل بهزیستی استان ایلام افزود: این جشنواره با هدف ایجاد تعامل با رسانه های گروهی همزمان با هفته بهزیستی برگزار می شود و آثار برگزیده هر بخش مورد تقدیر قرار می گیرد.
24تا 30 تیر ماه به عنوان هفته بهزیستی نامگذاری شده است.