مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: دستگاه خودپرداز(ATM) در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر ایلام راه اندازی شد

download

آغاز عملیات محوطه سازی بقعه متبرکه حاج حاضر شهرستان ایوان

به گزارش پایگاه خبری راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام: مهدی صادقی مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان ایوان اظهار داشت: در راستای فعالیت های عمرانی در بقعه متبرکه حاج حاضر، عملیات محوطه سازی ضلع شمالی بقعه مذکور، آغاز شده است.

وی افزود: این عملیات به گستره ۲۰۰ متر مربع و با هدف ساماندهی این مکان مقدس، انجام می شود.

مسئول دفتر نمایندگی اوقاف و امور خیریه شهرستان ایوان تصریح کرد: اعتبار مورد نیاز این طرح ۱۵۰ میلیون ریال می باشد که از محل نذورات بقعه تامین می شود.

گفتنی است: بنای بقعه حاج حاضر در ۱۳ کیلومتری شمال غرب شهر ایوان و در روستایی به همین نام واقع شده است.

 

نصب دستگاه خودپرداز در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر ایلام

حجه الاسلام حسن شهیدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام با اعلام این خبر گفت: با توجه به مشکلات مردم برای امور بانکی، دستگاه خودپرداز (ATM) در مسجد صاحب الزمان(عج) شهر ایلام راه اندازی شده و مردم می توانند از این دستگاه خودپرداز استفاده کنند.

وی ادامه داد: بمنظور رفاه حال زائرین این مسجد اداره کل اوقاف و امور خیریه استان ایلام با همکاری بانک ملی اقدام به نصب دستگاه خودپرداز کرده است .

حجه الاسلام شهیدی افزود : بزودی با همکاری این بانک در سایر بقاع متبرکه استان که دارای ظرفیت هستند دستگاه خودپرداز نصب خواهد شد.

شایان ذکر است: مسجد صاحب الزمان(عج) ایلام پر زائرترین مسجد ایران پس از مسجد مقدس جمکران است که در مرکز شهر ایلام قرار دارد. کلنگ احداث این مسجد در سال ۱۳۵۱ و به رویای صادقه پیرمردی مومن زده شده و در سال ۱۳۷۲مورد تجدید بنا قرار گرفته است.