امیر خانیان : شش برنامه شاخص ورزشی در شهرستان ایوان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار خواهد شد به گزارش راسان خبر به نقل از  اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان، امیر خانیان مدیر ورزش و جوانان شهرستان ایوان با تشریح برنامه های هفته دولت در این نهاد گفت : هفته دولت گرامیداشت یاد و […]

download-(1)
امیر خانیان : شش برنامه شاخص ورزشی در شهرستان ایوان به مناسبت گرامیداشت هفته دولت برگزار خواهد شد

به گزارش راسان خبر به نقل از  اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان، امیر خانیان مدیر ورزش و جوانان شهرستان ایوان با تشریح برنامه های هفته دولت در این نهاد گفت : هفته دولت گرامیداشت یاد و خاطره شهیدانی است که خدمت خالصانه را به جامعه نشان دادند و در راه اعتلای آرمان های جمهوری اسلامی تمام تلاش خود را بکار گرفتند ، اگر امروز نام شهیدان رجایی و با هنر با احترام و بزرگی آورده می شود بخاطر راه مقدسی است که انتخاب کردند.
وی افزود : برنامه های متعدد و متنوعی در حوزه های فرهنگی، ورزشی و امور جوانان در سطح شهرستان ایوان تدارک دیده شده است که در بخش ورزش شش برنامه شاخص با همکاری هیأت ورزشی شهرستان برگزار خواهد شد .
خانیان بیان کرد : مسابقات والیبال آقایان در سالن ورزشی سراب ایوان اولین برنامه ورزشی ما در بخش آقایان خواهد بود ، بانوان شهرستان نیز مسابقه طناب کشی و برنامه پیاده روی به مقصد امامزاده سید عبدالله (ع) را برگزار می کنند . علاوه بر آن مسابقات اسکیت بانوان در هفته دولت در شهرستان ایوان برگزار خواهد شد ، همچنین تیم والیبال بانوان شهرستان ایوان میزبان تیم والیبال بانوان شهرستان چرداول جهت برگزاری مسابقه دوستانه خواهد بود .
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان ایوان گفت : با توجه به اهمیت ورزش های همگانی و اهمیت تحکیم بنیان خانواده دیگر برنامه اجرا شده در هفته دولت در شهرستان ایوان برگزاری کوهنوردی خانوادگی به مقصد کوه بانکول می باشد.

جشنواره ورزشی دختران نونهال شهرستان ملکشاهی به مناسبت هفته دولت
به گزارش راسان خبر به نقل از روابط عمومی اداره ورزش و جوانان شهرستان ملکشاهی: جشنواره ورزشی دختران در رده سنی نونهالان به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دولت در محل سالن ورزشی نشاط شهز ارکوار برگزار شد .
این جشنواره با حضور ۴۰ دختر ورزشکار و با استقبال خانواده ها و مسئولین شهرستان برپا شد و شرکت کنندگان در رشته های ورزشی بدمینتون، والیبال و طناب کشی به رقابت با همدیگر پرداختند