معاون هماهنگ کننده در بازدید طرح هجرت۳ سرهنگ جمال شاکرمی معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) در حاشیه بازدید از طرح هجرت ۳ که با حضور جایدری معاون پرورشی اداره کل آموزش پرورش ایلام و جمعی از کارکنان سپاه و آموزش پرورش صورت گرفت بیان کرد: طرح هجرت ۳ از کارهای جهادی است که در سطح استان […]

 معاون هماهنگ کننده در بازدید طرح هجرت۳

سرهنگ جمال شاکرمی معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) در حاشیه بازدید از طرح هجرت ۳ که با حضور جایدری معاون پرورشی اداره کل آموزش پرورش ایلام و جمعی از کارکنان سپاه و آموزش پرورش صورت گرفت بیان کرد: طرح هجرت ۳ از کارهای جهادی است که در سطح استان ایلام ۱۲۰ مدرسه را پوشش می دهد.

وی گفت: این طرح هجرت ۲۵ هزار نفر از دانش آموزان و استادکاران در روز بکارگیری شده است.

سرهنگ شاکرمی هدف از این طرح ها را ترویج فرهنگ کار و تلاش دانست و بیان داشت: حجم عظیمی از دانش آموزان را با کارهای جهادی آشنا می کنیم تا برای بدست آوردن قله های پیشرفت و موفقیت از این بنیه استفاده بکنند.

معاون هماهنگ کننده سپاه امیرالمومنین(ع) با اشاره به اینکه اگر دانش آموز خود نقش بسزایی در ساخت و مرمت مدرسه داشته باشد بر فرهنگ استفاده از بیت المال تاثیرگذار خواهد بود؛ اظهار کرد: این طرح با همت مشترک بین سپاه، آموزش پرورش و نوسازی مدارس صورت گرفته است.

سرهنگ جمال شاکرمی افزود: طرح هجرت ۳ با هدف مرمت، رنگ آمیزی، تعمیر میز و نیمکت ها و شعار نویسی در مدارس آغاز شده، که دانش آموزان را در فضای نشاط و مناسبی قرار دهد.

وی در آخر اذعان کرد : این طرح با استقبال بی نظیر دانش آموزان و مدیران مدارس و همکاری فرماندهان نواحی و مسئولین بسیج دانش آموزی رو به رو شد که تاکنون با توانستیم با کمترین هزینه بهترین خدمات را ارائه دهیم.

۲۵۰۰ دانش آموز روزانه در طرح هجرت ۳ شهر ایلام بکارگیری شدند

فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: ۲۵۰۰ نفر روزانه با هدف دور شدن از آسیب های اجتماعی در طرح هجرت ۳ بکارگیری شدند.

 سرهنگ قدرت اله کریمیان فرمانده سپاه ناحیه ایلام درحاشیه بازدید از طرح هجرت۳ در گفتگو با خبرنگار ما بیان کرد: طرح هجرت۳ در قالب مرمت سازی ۱۲ مدرسه دخترانه و پسرانه شهر ایلام با ظرفیت ۲۵۰۰ نفر دانش آموز روزانه بکارگیری شده اند.

سرهنگ کریمیان افزود: طرح هجرت ۳ در قالب زیبا سازی، مرمت کاری و برنامه های فرهنگی انجام شده که رضایت مسئولین سپاه و بسیج را در برداشته است.

وی با عنوان اینکه این طرح به مدت ۳ ماه از آغاز تابستان و تا پایان آن ادامه خواهد داشت؛ تصریح کرد: هدف این طرح، ترویج فرهنگ کار و تلاش و دور کردن نوجوانان دانش آموز از آسیب های اجتماعی که بعضاَ از کمبود سرگرمی های آموزشی منجر می شود.

فرمانده سپاه ناحیه ایلام گفت: این حرکت ارزشمند دانش آموزان با چشم انداز کم شدن آسیب های اجتماعی در اهداف نهان سپاه و بسیج است.

download-(1) download