کشف۵۶هزار نخ سيگار قاچاق در ايلام به گزارش راسان خبر؛ سرهنگ” امير همتي” با اعلام این خبر اظهار داشت:ماموران با برپا کردن ايست و بازرسي موقت در ورودي شهر ايلام يکدستگاه خودرو پرايد را متوقف کردند. وي افزود:پس از بازرسي از خودرو پرايد ۵۶هزار نخ سيگار قاچاق که از استان هاي همجوار وارد استان […]

 images

کشف۵۶هزار نخ سيگار قاچاق در ايلام

به گزارش راسان خبر؛ سرهنگ” امير همتي” با اعلام این خبر اظهار داشت:ماموران با برپا کردن ايست و بازرسي موقت در ورودي شهر ايلام يکدستگاه خودرو پرايد را متوقف کردند.

وي افزود:پس از بازرسي از خودرو پرايد ۵۶هزار نخ سيگار قاچاق که از استان هاي همجوار وارد استان شده بود کشف شد.

سرهنگ همتي تصريح کرد: در اين راستا متهم دستگير و با تشکيل پرونده تحويل محاکم قضايي شد.

رئيس پليس امنيت عمومي با تاکيد براين که قاچاق کالا به اقتصاد کشور زيان وارد مي کند گفت : با اقدامات کنترلي و جلوگيري از ورود کالاي قاچاق به کشورزمينه پويايي و شکوفايي ايران اسلامي را فراهم مي نمايد

download-(3)

کشف ۱۲ فقره سرقت در ايلام

رئيس پليس آگاهي انتظامي استان از دستگيري سارق لوازم داخل خودرو و کشف۱۲فقره سرقت خبر داد.

سرهنگ”عليرضا گوهري” اظهار داشت:پس از وقوع چند فقره سرقت لوازم داخل خودرو موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان قرار گرفت.

وي افزود:پس از چند روز کار اطلاعاتي و کنترل سارقان سابقه دار رد پاي سارق حرفه اي در اين پرونده باز شد.

رئيس پليس آگاهي تصريح کرد:در يک عمليات موفق پليسي سارق در مخفيگاهش دستگير و به ۱۲ فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کرد.

سرهنگ گوهري در خصوص نحوه سرقت متهم گفت: سارق در محل هاي خلوت و از خودروهايي که از سيستم امنيتي کمتري برخوردار بودند در ساعات خلوت اقدام به سرقت مي کرد.

اين مقام مسئول در پايان با اشاره به اينکه اگر رانندگان وسايل نقليه به هشدارهاي پليسي توجه بيشتري داشته باشند خودرو آن ها در امان خواهد بود گفت:متهم با تشکيل پرونده جهت سير مراحل قانوني به مراجع قضايي معرفي شد.