حجه الاسلام شهیدی مدیرکل اوقاف وامور خیریه استان با سردار دولتی فرمانده انتظامی استان ایلام دیدار کردند.

download-(1)

دیدار حجه الاسلام حسن شهیدی مدیر کل اوقاف و امور خیریه استان با سردار علی دولتی فرمانده انتظامی استان ایلام با هدف تعامل بیش از پیش و همکاریهای فی مابین اداره کل اوقاف و امور خیریه استان و نیروی انتظامی برگزار شد.

حجه الاسلام شهیدی ضمن تقدیر از تعاملات و همکاری های خوب سردار دولتی و پرسنل خدوم مجموعه نیروی انتظامی  گفت : بقاع متبرکه محل آرامش مردم است که این آرامش در کاهش آسیب های اجتماعی و ناهنجاری نقش مؤثری دارد.

وی اظهار داشت: نیروی انتظامی و سازمان اوقاف و امور خیریه دو نهاد تحت امر رهبری هستند و این نقطه مشترک زمینه همکاری بیشتر بین این دو نهاد را فراهم کرده است.

مدیرکل اوقاف و امور خیریه تصریح کرد: در ایام نوروز بقاع متبرکه استان ایلام با استقبال بی نظیر زائرین مواجه می گردد که این امر حضور مستمر نیروی انتظامی را جهت برقراری امنیت می طلبد.

سردار دولتی اظهار داشت: نیروی انتظامی به عنوان نهادی معتقد و تخصصی یکی از ارکان حفظ نظام مقدس جمهوری اسلامی و مایه آرامش روانی جامعه است.

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه برقراری و حفظ امنیت ماموریت خطیری است و نیازمند همراهی سایر نهادها فرهنگی و اجتماعی است افزود: نیروی انتظامی آمادگی کامل دارد که در مراسمات و ایام تعطیلات امنیت عمومی را در اماکن و بقاع متبرکه برقرار سازد.